19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Пара-BEST-2019»: танці, пісні та неймовірні подарунки

У вівторок, 23 квітня, у приміщенні Палацу дозвілля «Листопад» відбувся щорічний конкурс краси й талантів серед студентів коледжів та технікумів «Пара-BEST». Кожного року організатори заходу обирають тематичну назву та готують відповідну конкурсну програму. Цього разу її присвятили відомим жінкам в історії людства і назвали «Сherchez la femme», або «Шукайте жінку».

Традиційно організатором заходу став Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Голова конкурсного журі, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів з команди Андрія Матковського Людмила Бойченко зауважила: цей конкурс став своєрідним стартовим майданчиком для самореалізації, руху вперед, досягнень:
– Конкурс талантів та краси вже вкотре переконує, що полтавські хлопці й дівчата – найкращі та неповторні. Приємно, що цей захід став традиційним і щороку збирає повний зал. Молоді він дає змогу показати себе та свої таланти. Тож незалежно від оцінок журі нехай кожен учасник розуміє, що цей вечір стане одним з найкращих у його житті. Міська влада докладатиме максимум зусиль, аби наша молодь вважала й Полтаву найкращою та прагнула залишитися в ній назавжди.

За словами організаторів, протягом кількох місяців дев’ять кращих пар міста готувалися до конкурсу, аби здобути перемогу та гідно представити свій навчальний заклад. За цей час вони мали опанувати низку навичок: сценічну мову, театральне мистецтво, хореографію та професійне дефіле.

Саме змагання проходило в чотири етапи та вбирало в себе такі випробування: танцювальна постановка-представлення «Увага! Жінка»; творчий номер «Історія відомої жінки»; групова танцювальна постановка в тематичному одязі «Шалене весілля», дефіле та групова танцювальна постановка у вечірньому одязі «Жінка-зірка».

Неповторної атмосфери заходу додали виступи вокальних та хореографічних колективів міста.
Кожен глядач мав змогу проголосувати за ту пару, яка, на його думку, заслуговує на перемогу. За результатами опитування у номінації «Глядацькі симпатії» перемогу здобула пара студентів із аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії Володимир Стешенко і Єлизавета Ляскало. Вони ж вибороли перемогу та отримали звання Міс та Містер «Пара-BEST-2019» .

Віце-міс та Віце-містер стали студенти комерційного технікуму Іван Соловей та Діана Котляр. Другі Віце-міс та Віце-містер – студенти Полтавського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій Антон Дивенець та Аліна Бессараб.
На думку переможців, успіх їм принесла віра та підтримка рідних і друзів:
– Висловлюємо вдячність своїм одногрупникам та студентам коледжу, друзям та рідним за віру та підтримку. Без них ми не впоралися б. Аби гідно представити навчальний заклад, наполегливо працювали протягом трьох місяців. Разом пройшли крізь сльози та радість. Горді, що змагалися серед кращої та талановитої молоді міста, – говорить Єлизавета Ляскало.

– Приємно, що в місті відбуваються такі конкурси, які дають змогу студентам творчо розвиватися, – додає Володимир Стешенко.
Усі пари-учасники отримали призи від партнерів конкурсу та спеціальний подарунок від міської влади – поїздку у харківський аквапарк «Джунглі».Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 26.04.2019, 10:45187
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень