24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Благодійна організація «Зернятко» відзначила своє 3-річчя

У п’ятницю, 19 квітня, в інклюзивно-ресурсному класі на базі школи №2 було гамірно. Тут зібралося чимало гостей, щоб привітати благодійну організацію «Зернятко», яка цими днями відзначає третю річницю свого заснування. З цієї нагоди до дітей із подарунками завітали керівництво міста, представники депутатського корпусу Полтавської міської ради, члени «Rotary Club», адміністрація школи та батьки дітей.

Голова благодійної організації «Зернятко», а також її засновниця Людмили Іващенко каже, що в цьому інклюзивному класі навчається четверо дітей з аутизмом. У наступному навчальному році вони мають піти до першого класу в цій же школі:
– Заснувала «Зернятко» три роки тому, адже теж виховую доньку з аутизмом. Тому і вирішила, що повинна допомагати й іншим родинам, які мають таких же дітей. Саме цей клас за нашого сприяння почав працювати приблизно три місяці тому. Він став своєрідною підготовкою до подальшого навчання у школі. Наша малеча разом із психологами постійно відвідує бібліотеку та їдальню – у такий спосіб намагаємося проводити адаптацію. Для дітей організовуємо різноманітні розвивальні ігри та заходи. Наприклад, сьогодні до нас приїхали дві художниці з Києва. Вони разом з малечею створили на стінах малюнки.

За словами Людмили Іващенко, їхня організація не збирається зупинятись на досягнутому – активно працюватиме на благо своєї малечі.
– Дуже вдячна всім, хто підтримує нас. Ми ж зі свого боку робимо все можливе для повноцінного майбутнього наших дітей, – підкреслила вона.

Зі словами вітання до присутніх звернулася заступник міського голови з команди Андрія Матковського Людмила Бойченко. Вона побажала організації розвитку та успіхів у її благородній діяльності:
– Вдячна Людмилі Іващенко й усьому колективу. Ви робите велику й добру справу, допомагаючи дітям. Разом з вами вони навчаються нового. Нехай і невеличкими, але впевненими кроками ви разом ідете до нових перемог.

Заступник голови фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов наголошує, що це чудовий приклад співпраці благодійної організації зі школою №2, які разом створили комфортні умови для дітей із аутизмом.
– У Полтаві це перша багатофункціональна інклюзивна кімната. І сподіваємося, що й інші школи перейматимуть цей досвід та долучатимуться до таких проектів, – говорить депутат. – У цьому інклюзивно-ресурсному класі з дітьми працює чудовий колектив, який з любов’ю та ласкою дбає про дітей. За що висловлюю йому величезну вдячність. А «Зернятку» бажаю і надалі розвиватися та досягати нових висот.

Юрій ІВАНОВ
Богдан Шевченко, 26.04.2019, 10:51176
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень