25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Влада міста продовжує розглядати пропозиції щодо придбання найоптимальніших за цінами автобусів

Комфортабельні, зручні, екологічні та економічно вигідні: за такими критеріями міська влада спільно з Комунальною організацією «Інститут розвитку міста» продовжує шукає варіанти автобусів, які відповідали б усім нормам. Днями під час робочої зустрічі свої варіанти автобусів презентували представники китайської компанії Yutong.

19 квітня відбулася робоча зустріч заступника міського голови з питань ЖКГ, члена команди «Рідне місто» Олексія Чепурка, депутата міської ради Андрія Матковського, директора КО «Інститут розвитку міста» Юрія Левченка з представниками китайської компанії Zhengzhou Yutong Bus Co., Ltd. (Yutong Bus) Володимиром Мяо та Тімом Сун.

Останні розповіли про напрацювання своєї компанії, варіанти автобусів, їхні характеристики та озвучили можливі шляхи співпраці з Полтавою. Вони зазначили, що компанія виробляє автобуси, які використовують різні види пального. Окрім того, налагоджене виробництво екологічних видів транспорту – електроавтобусів.

– Ціна наших автобусів не найнижча, але до нашої марки клієнтів притягують сервіс і якість, – наголосив Володимир Мяо.
Депутат найбільшої фракції у Полтавській міській раді Андрій Матковський переконаний: подібні зустрічі потрібні, аби правильно визначитись із запропонованими варіантами різних постачальників:
– Нині в міському бюджеті передбачені кошти на закупівлю майже 20 автобусів для Полтави. Ми у процесі пошуку кращих варіантів, кращих автобусів для наших містян, – зауважив депутат. – Перед тим як визначитися з постачальником, міська влада планує отримати всі можливі комерційні пропозиції й розглянути їх на робочій комісії. Також сьогодні прозвучала пропозиція щодо утворення спільного підприємства з великим виробником автобусів. Це дозволить залучити інвестиції, щоб у Полтаві було 200 сучасних машин, які б розв’язали проблеми міста з транспортними перевезеннями.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко повідомив, що пропозицій з приводу громадського транспорту до міської влади наді-йшло чимало:
– Ще під час першої моєї зустрічі з китайськими інвесторами я відкрито їм говорив: ми обираємо найоптимальніший варіант на конкурентній основі. Що потрібно Полтаві? Прийнятна ціна, комфорт пасажирів, якісні технічні характеристики транспорту та сервісне обслуговування. Тому ми детально вивчимо надані нам пропозиції, перевіримо їх на відповідність цьому комплексному підходу. А потім уже зробимо вибір, керуючись винятково потребами міста.

Юлія РОМАНЕНКО
Богдан Шевченко, 02.05.2019, 15:59145
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень