24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Яскраво та з подарунками: ювілейний концерт дитячої музичної школи №3 ім. Б. Гмирі

З нагоди святкування 50-річчя в приміщенні Полтавського міського Будинку культури 25 квітня відбувся звітний концерт учнів та випускників Полтавської музичної школи №3 ім.Б.Гмирі.
Захід мав перенести присутніх у ту атмосферу, коли заклад тільки-но почав своє існування. Так, ведучі розповіли про історію створення музичної школи, а її директор Олег Чечотка урочисто вручив найталановитішим дітям перший ключ, яким відмикали двері їхньої альма-матері.
Концерт відвідала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів із команди Андрія Матковського Людмила Бойченко. Вона підкреслила, що музична школа зробила вагомий внесок у культурне життя міста:
– Дуже приємно, що школа святкує свій 50-річний ювілей. Такі звітні концерти вкотре доводять, що керівництво закладу та викладачі дають гідні знання дітям та розвивають їхні творчі здібності. Музична школа №3 не стоїть осторонь, завжди бере участь у мистецькому і культурному житті міста. Її учні постійно здобувають перші місця та гран-прі на різноманітних конкурсах. З нагоди ювілею міська влада подарувала школі звукову апаратуру для концертів.

Олег Чечотка наголосив на здобутках свого закладу. За його словами, нині в ньому працює шість відділів: два фортепіанних, відділ народних інструментів, оркестровий, вокально-хоровий та теоретичний. Постійно діють понад 20 колективів, два з яких мають звання зразкових аматорських. Нині школу відвідує 516 дітей, яких навчає більш ніж 70 педагогів. Заклад докладає максимум зусиль, аби діти відвідували його із задоволенням:
– До ювілею наші вихованці разом із викладачами підготували різноманітну та насичену концертну програму, яка, сподіваюсь, вразила глядачів. На концерт ми запросили ветеранів та випускників школи подякувати за значний особистий внесок у розвиток закладу. Аби школа мала більш сучасний та естетичний вигляд, цього року розпочали капітальний ремонт. Планується реконструкція будівлі, що зробить заклад більш комфортним для занять.

На захід завітав і директор Полтавського музичного училища ім.М.Лисенка, заслужений працівник культури України Микола Демченко. Він зауважив, що творче майбутнє дітей передусім залежить від педагогів. На знак великої пошани та дружби вручив адміністрації школи подяку від керівництва музичного училища.

Вихованці музичної переконують, що просто обожнюють такі концерти, адже це дає їм змогу показати свої творчі здібності знайомим та близьким. Микола Шугайло навчається по класу фортепіано, а його сестра Катерина – по класу скрипки.
– Школа допомагає мені розвиватися. Із величезним задоволенням відвідую заняття. Тут мене навчили не боятися сцени та допомогли знайти багато друзів. У майбутньому планую стати музикантом, – каже хлопець.

– Від усіх батьків висловлюю величезну вдячність міській раді за належне фінансування, яке вона надає на заклади позашкільної освіти. Як батько п’ятьох дітей радію, що мої діти навчаються безплатно та на рівних із іншими отримують знання. Також дякую керівництву школи, яке із переходом закладів загальної освіти на двозмінну форму навчання робить усе можливе, аби діти мали час займатися музикою, – додає батько Миколи Сергій Шугайло.

А в хормейстера старшого дівочого хору Світлани Макеєвої з Полтавською музичною школою №3 пов’язане все її життя:
– Цей концерт у моєму педагогічному житті проходить уже вдев’ятнадцяте. Тут уперше навчалася музики будучи дитиною, а як подорослішала, прийшла сюди вчителем. Під час підготовки до концерту розуміємо, яка відповідальність лежить на наших плечах. Усі старання виправдовуються, коли бачиш, як вихованці радіють від своїх перших музичних здобутків.

Від міської влади заступник міського голови Людмила Бойченко вручила сертифікат на закупівлю для школи нового технічного обладнання та апаратури, зокрема мікшерного пульту, мультикору, мікрофонів та мікрофонних стійок.
Кращі викладачі закладу відзначені почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради, у тім числі з врученням нагрудного знаку.Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 08.05.2019, 11:43140
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень