24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Ветеранів вітали, нагороджували, частували…

Олександр Удовіченко підтримує за руку ветерана війни Миколу Деркача.
Ранок 8 травня у виставковій залі міського Будинку культури видався зворушливим: грав муніципальний духовий оркестр «Полтава», волонтери зустрічали гостей, на яких чекали святково накриті столи й обійми, квіти, сльози радості від зустрічі з давніми друзями… У День пам’яті і примирення тут за ініціативи міської влади провели урочистий прийом ветеранів Другої світової, на який запросили і дітей війни, вдів, ветеранів праці, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів Збройних сил та учасників АТО.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих.

Андрій Матковський вітає ветерана війни Максима Дудченка, якому через кілька місяців має виповнитися 100 років.
– Ми висловлюємо вдячність за ваш подвиг, патріотизм, любов до України, – зазначив у своєму виступі голова фракції БПП «Солідарність» у міській раді Андрій Матковський. – На жаль, на таких заходах бачимо з кожним роком усе менше і менше фронтовиків і все більше порожніх місць у цій залі, але в Полтаві сьогодні ще живуть 180 учасників війни – людей, які перемогли фашизм, які нині перемагають і час, і хвороби. І нам, молодим, треба брати з вас приклад. День Перемоги – найголовніше наше свято. Цього вчив мене батько, цього і я вчу своїх дітей. Бо не можна побудувати будинок без фундаменту, а цим фундаментом сучасної української армії має бути подвиг наших батьків і дідів, які воювали на фронтах Великої Вітчизняної, гинули, але перемагали.

Зі словами вдячності звернувся до присутніх і військовий комісар Полтавського ОМВК Олександр Турченко. Лідер команди «Рідне місто» Олександр Удовіченко наголосив:
– Подвиг тих, хто пліч-о-пліч став на бій з ворогом, ніколи не забудеться й не знеціниться. Низький вам уклін, дорогі ветерани, за мирне небо, за відбудовану Полтаву, за труд, за життєву науку, якою ви повсякчас ділилися і продовжуєте ділитися з молоддю. Наше спільне завдання – передати пам’ять про ваш подвиг наступним поколінням. Це стане для них високим моральним прикладом та надійним дороговказом у житті.
Цілій групі ветеранів вручили відзнаки міської ради.

Була і солдатська каша, і тости за перемогу, здоров’я, мир і щасливе майбуття України.

Свій військовий вишкіл продемонстрували ветеранам вихованці військово-спортивного центру «Воїн». Творчі колективи міста подарували учасникам заходу цікаву концертну програму, складену з патріотичних творів і композицій. Особливо сподобалося всім попурі відомих пісень воєнної пори, які підспівували всі присутні. А ще – фото напам’ять, яке тут же можна було й одержати. Ну і, звісно ж, живі скульптури, які цього разу демонстрували сценки з фронтового життя. І на завершення – спільний знімок у колі ветеранів.

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ
Богдан Шевченко, 08.05.2019, 11:53127
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень