24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Перевірка літніх торговельних майданчиків: не всі підприємці дотримуються норм і правил

Відбулося засідання комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм, яку провела заступник міського голови з економічних та соціальних питань, член команди «Рідне місто» Тетяна Юрченко. Вона запропонувала членам комісії та представникам ЗМІ оглянути літні торговельні майданчики на вулиці Соборності: чи відповідають вони тим графічним матеріалам, які були надані підприємцями попередньо і погоджені на попередніх засіданнях комісій?

– Робота зі зміни вигляду й осучаснення Полтави, яку почала наша команда, не робиться за один день, але підприємці мають сумлінно ставитися до наданих їм рекомендацій уже тепер, – зазначила перед початком огляду Тетяна Юрченко. – У разі невиконання будемо послуговуватися статтею 152 Закону України про «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів про благоустрій». Ми нікому не робитимемо поблажок.

Члени комісії спільно з представниками управління адміністративних послуг, інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста оглянули вже розташовані на вулиці Соборності конструкції та поспілкувалися з власниками закладів чи з адміністраторами. Підсумок – більшість не виконує задекларованого й представленого.

Основні зауваження членів комісії стосувалися масивних завищених піддонів. Їх так і не змінили ще з минулого року. Було запропоновано хоча б на цей сезон пофарбувати піддони у сірий колір, як у тротуарної плитки, щоб не так контрастувало. Є порушення при облаштуванні пандусів, загородження громіздкі, дерева затиснуті конструкціями, не вистачає або відсутнє модульне озеленення тощо.

Підприємці, які розмістили свої літні майданчики з порушенням норм та правил, отримали приписи від інспекції по контролю за благо-устроєм, екологічним та санітарним станом міста. Згідно з цими приписами, вони мають час до 10 травня, аби виправити ситуацію.
Натомість члени комісії висловили задоволення роботою тих підприємців, які суттєво змінили вигляд своїх майданчиків, максимально забезпечивши до них доступ полтавців. Це заклади «Хвилинка», «Місцева кав’ярня», «Домінік».

Підсумовуючи, Тетяна Юрченко зазначила:
– Робота з підприємцями в цьому напрямку триватиме. Ми й надалі будемо вимагати від них відповідально ставитися до зовнішнього вигляду своїх об’єктів, а отже, і неповторного обличчя Полтави.

Володимир СУЛИМЕНКО
Богдан Шевченко, 13.05.2019, 15:11119
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень