24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві з’явився унікальний спортивний майданчик для занять воркаутом

Поблизу Шевченківської районної у місті Полтаві ради з’явився сучасний спортивний майданчик із воркауту та баскетболу. Раніше на цьому місці були лише старі гойдалки. А тепер сюди з’їзджається молодь майже з усієї Полтави.

Рік тому молодь звернулась до депутатів з команди Андрія Матковського з проханням облаштувати це місце для занять воркаутом, адже не мала змоги повноцінно займатися цим новим, але вже популярним видом спорту, оскільки для цього потрібно було мати спеціальне спортивне приладдя.

На відкриття нового спортивного майданчика завітав голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Андрій Матковський.
– Завдання міської влади – запропонувати полтавській молоді гідну альтернативу комп’ютерним іграм та гаджетам. Понад рік тому ми разом з активними молодими людьми зустрічалися на цьому місці, аби на їхнє прохання зробити майданчик для професійного заняття спортом. І от буквально через рік ми бачимо такий майданчик для воркауту та баскетболу із сучасним спортивним знаряддям. Наше завдання – реалізувати в кожному районі та мікрорайоні подібні проекти, аби залучати нашу молодь до активних занять спортом. На облаштування спортивних майданчиків виділили близько 2 млн грн. І дуже приємно бачити багато молоді, яка прийшла і тренується. Тож розуміємо, що кошти витрачені недаремно, а вкладені в наше юне покоління, у наше з вами майбутнє.

Заступник голови фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов зазначає, що нині спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту розпочато роботу з популяризації так званих неофіційних видів спорту, особливо дворових, як-то скейтинг та стрітворкаут:
– Наступним проектом у цьому районі буде скейт-парк, який планується розмістити поблизу Сонячного годинника. Цей проект міської програми «Бюджет участі». За нього полтавці віддали необхідну кількість голосів. Уже ведуться підготовчі роботи щодо реалізації цієї ініціативи. У майбутньому плануємо організувати молодіжний фестиваль із дворових видів спорту і з кожним разом із молоддю будемо вирішувати, як і де облаштувати та покращити нинішні майданчики, аби спільними зусиллями зробити Полтаву привабливою для молоді.
Протягом цього часу велась активна спільна робота зі спортсменами.

– Нині тут з’явився перший сучасний воркаут-майданчик та поле для баскетболу в Полтаві. Це те місце, де спортсмени можуть серйозно, а головне, безпечно тренуватись, – говорить голова Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитро Задворкін. – У травні плануємо два турніри – з воркауту і баскетболу на кубок районних рад. Із депутатами ми будемо розглядати питання побудови подібних майданчиків, адже важливо популяризувати спорт. Тим паче, що Алмазний – один із найбільших мікрорайонів, який до того ж розташований на кільцевому маршруті і сюди з’їжджаються жителі з усього міста.

На відкритті майданчика проходило й відкрите тренування з воркауту та баскетболу, у якому взяли участь навіть спортсмени із Києва, Харкова, Горішні Плавні та Кременчука.
– Приїхав сюди на відкрите тренування з Харкова. Нас запросили знайомі та друзі. Дуже гарний майданчик, який дозволяє виконувати як статичні, так і динамічні вправи, силові елементи. Турніків багато. Загалом воркаутом займаюсь понад п’ять років. У цей спорт привів мене друг, який вправно виконував трюки на турніку. Тож зрозумів, що теж так зможу, і почав займатися разом з ним.

Продемонстрував для присутніх трюки і… 60-річний полтавець Віктор Ваценко.
– Усе своє життя займаюся спортом. З усіх видів обрав для себе гімнастику. Нині почав займатися воркаутом. Тренуюся кілька разів на тиждень. Тепер буду приходити на заняття сюди, – каже чоловік.

Юрій ІВАНОВ
Богдан Шевченко, 13.05.2019, 15:35128
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень