24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Перший тур Полтавської Студентської Ліги Сміху: вибух молодіжної енергії, гострий гумор, неймовірні враження

Море гумору, драйву та позитиву подарував жителям міста перший тур Полтавської Студентської Ліги Сміху. У вівторок, 7 травня, у міському Будинку культури п’ять зіркових тренерів та їхні команди представили свої спільні творчі напрацювання за останній місяць. Щоправда, один із суддів Олександр Лазарєв через особисті обставини не зміг представити команду, і на його заміну вийшов директор Полтавської ДМШ №1 Євген Дудник.

Організаторами заходу виступили учасники команди Ліги Сміху «Fazzers» Іван Ксенжук і Андрій Боблях та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. Активну участь в організації заходу бере і заступник голови фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов. Він підкреслив, що першочергове завдання влади – створювати сприятливі можливості для розвитку молоді:
– Цього разу ми маємо змогу бачити повноцінну гру команд, позаяк попередній концерт був відбірковим фестивалем. Тож перший тур – це чудова нагода проявити себе як тренерам, так і учасникам команд та продемонструвати злагоджену роботу колективів. Для Полтави такі заходи вкрай важливі, оскільки це прекрасна можливість для розвитку юних і талановитих, яких у нашому місті дуже багато. А от платформи для реалізації їхньої творчості справді не вистачає. Міська влада підтримує Лігу Сміху та надає всі можливості для повноцінної підготовки й виступів команд, а в подальшому допомагатимемо переможцям при виїзді за межі області для представлення нашого міста на відбірковому фестивалі в Одесі, а якщо пощастить, то і в Києві.

Начальник відділу реалізації молодіжної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Стрілець побажала успіхів молодим талантам, а глядачам яскравих вражень:
– Дуже приємно бачити таку велику кількість команд-учасників. І це гарний показник того, що наша молодь активно розвивається та має значний особистий потенціал. Бажаю гумористам бути креативними, активними, проявити себе на сто відсотків та отримати задоволення від виступу.
Свої номери представили десять команд. За умовами змагання до наступного туру мали пройти лише вісім. За свій виступ кожен колектив міг отримати максимально чотири голоси.

Учасники команд та їхні тренери розповіли про підготовку до конкурсу та свої очікування. Так, студенти з команди Полтавської державної аграрної академії «Приятное времяпровождение» розповіли, як пишуться їхні «коронні» жарти:
– Готувалися до виступу ретельно, адже хочемо перемогти. Найскладнішим етапом для нас було зібрати команду та створити комфортні умови для співпраці. Теми для всіх жартів беремо з життя, а потім з гумором обігруємо їх. У цьому нам допомагала наш наставник Наталія Май.

Тренер команд «Всьо красіво» та «Без проблем» Владислав Стеблівський підкреслив, що Ліга Сміху – це потужний старт для полтавських гумористів:
– У мене дві чудові команди, але, на жаль, часу на підготовку було вкрай мало. Зі своїми командами зустрічався лише один раз. І це було за день до виступу. Але це нам не завадило успішно виступити. Не кожне місто має такі конкурси, пишаюся Полтавою, яка сприяє всебічному розвитку молоді.

А от «новий» тренер команди студентів Полтавського музичного училища ім.М.Лисенка «8 нота» Євген Дудник розповів про ментальний зв'язок із навчальним закладом та його студентами. За його словами, із командою його поєднує не тільки обрана професія, але й навчальний заклад. До речі, за результатами голосування його команда отримала максимальну кількість балів та автоматично пройшла до другого туру.

Протягом усього конкурсу між командами тривала запекла боротьба, але за результатами голосування суддів гру все ж таки залишили «Всьо красіво» та «Оne Day».

Наступний етап гумористичного проекту Полтавської Студентської Ліги Сміху очікується восени.Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 14.05.2019, 13:01161
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень