22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Із об’їзду міста комунальними службами

Як і щовівторка, сьогодні, 14 травня, заступник міського голови з питань ЖКГ, представник команди «Рідне місто» Олексій Чепурко спільно з керівниками комунальних служб та організацій провів черговий об’їзд міста. Вони оглянули найпроблемніші ділянки, які потребують якнайшвидшого реагування.

Так, на вулиці Олександра Лютого виявили провалля, що унеможливлює рух транспорту та створює незручності для руху пішоходів. Відповідні служби повинні вирішити це питання в найкоротші терміни.

Оглянули комунальники й території віддалених мікрорайонів міста. До відділу оперативного реагування міськвиконкому від жителів вулиці Павла Горобця надійшли звернення щодо підтоплень. Під час сильних злив дощовими водами затоплює будинки приватного сектору, з поруч розташованих городів зливається бруд. Питання детально вивчать, щоб оптимально організувати роботи щодо встановлення дренажу.

Вирішували під час об’їзду і питання стихійних сміттєзвалищ. Одне з таких з’явилося на вулиці Загородній у гаражному кооперативі. Нині на території кооперативу нагромаджені сухі гілки, пластик та інше сміття. Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста спільно з керівництвом Шевченківського району мають знайти власника цієї ділянки та виписати протоколи щодо розчистки території від сміття.

Також комунальники отримали завдання щодо фарбування огорож, відбійників та турнікетів на вулиці Соборності, вивезення сміття тощо.

Підбиваючи підсумки щотижневого об’їзду, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко зауважив: місто – це величезний механізм зі своїми проблемами, які поступово розв’язуються:
– Усі ми розуміємо, що відрегулювати, відремонтувати та відбудувати все в місті за один момент неможливо. Проте намагаємося звертати увагу на все: стан доріг та провулків, зелених територій, контро-люємо питання вивезення сміття та забезпечення благоустрою в усіх куточках Полтави. Крок за кроком, спільними зусиллями ми зробимо наше місто чистішим і комфортнішим.

Юлія РОМАНЕНКО
Богдан Шевченко, 20.05.2019, 09:4298
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень