22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Легкоатлетична естафета на призи газети «Зоря Полтавщини» назвала кращих

14 травня в Парку культури та відпочинку «Перемога» з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулася традиційна легкоатлетична естафета на призи газети «Зоря Полтавщини», яка зібрала майже 700 учасників. Організаторами заходу стали управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», федерація легкої атлетики та редакція газети.

Змагання об’єднало у спортивній боротьбі найсильніші легкоатлетичні команди нашого міста. Цього року традиційно взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ, студенти коледжів та вищих навчальних закладів.

– Нинішня естафета – 71-ша, традиційна для нашого міста. Вона покликана згуртувати молодь навколо справжніх цінностей: здорового способу життя, заняття цікавим та корисним, командної роботи, – розповів головний редактор газети «Зоря Полтавщини» Олександр Макаренко.
Привітала учасників змагання начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому Олена Бабенко, яка побажала їм легкого старту, швидкої перемоги, ніколи не здаватися та йти до своєї мети.

Переможцями та призерами легкоатлетичної естафети стали:

Молодші школярі: перше місце – ЗОШ № 37; друге місце – гімназія № 17; третє місце – ПЗШ № 9.

Старші школярі: перше місце –ПЗШ № 9; друге місце – ПСШ № 3; третє місце – ліцей №9.

Технікуми, коледжі: перше місце – Полтавський політехнічний коледж; друге місце – Полтавський юридичний коледж; третє місце – Полтавський коледж нафти і газу.

Дівчата ПТУ: перше місце – Полтавський професійний ліцей.

Хлопці ПТУ: перше місце – Полтавський електрорадіотехнічний ліцей; друге місце – Полтавський професійний ліцей; третє місце – ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти».

Виші: перше місце – Полтавський національний педагогічний університет; друге місце – Полтавський національний технічний університет; третє місце – Полтавський юридичний інститут.

Команди, що вибороли місця першості, отримали кубки та призи від газети «Зоря Полтавщини», а також грамоти від управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Цінними ж призами нагородили кращих з кращих від колективу редакції.

Руслана ДЗЮБА
Богдан Шевченко, 20.05.2019, 10:33130
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень