22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Підтримуючи молодих та креативних: в Аграрній академії відбувся четвертий чемпіонат з гумору

У вівторок, 14 травня, у актовій залі Полтавської державної аграрної академії відбулися змагання «Ліги сміху» між командами факультетів закладу на Кубок ректора. У заході взяли участь шість команд – по одній від кожного факультету. Упродовж місяця гумористи писали жарти та готували мініатюри, аби здобути перемогу, зокрема і в окремих номінаціях «Кращий гуморист» та «Краща гумористка».

Виступи учасників оцінювало сім членів журі, серед яких був і заступник голови фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді з команди Андрія Матковського Олександр Глазов. За його словами, для позитивної оцінки виступу важливі якісна подача, власні жарти та змістова суцільність мініатюр:
– Навчаючись в Аграрній академії, я разом із Богданом Шевченком та Віталієм Мусієм започаткував цей проект. Тож дуже приємно бачити таку кількість глядачів та учасників, які підтримують уже впродовж кількох років цей конкурс. Цього разу перед журі стоїть завдання з пошуку креативних та нетипових команд, які будуть представляти свій навчальний заклад на студентській «Лізі Сміху» і, сподіваюсь, згодом, на всеукраїнському проекті «Ліги Сміху».

Співорганізатором заходу виступила і Студентська рада міста. Студентський мер Полтави Сергій Шабельник підкреслив, що такі заходи вкрай важливі для розвитку полтавської молоді:
– У Полтаві значна кількість молодіжних проектів спрямована передусім на розвиток науки та навчання, а конкурс Кубок ректора – це та платформа, яка вже четвертий рік поспіль залишається стартом для розвитку особистості в гумористичному напрямку. Тож сподіваюсь, що кожна з представлених команд зможе максимально показати свій потенціал та отримати задоволення від власного виступу.

Студентське самоврядування закладу також не залишилося осторонь такої яскравої події. Голова студентської ради факультету економіки та менеджменту Юлія Щербакова зазначила, що такий захід традиційний для закладу:
– Кубок ректора «Ліги Сміху» став уже традиційним заходом для нашого закладу. Цього року він проводиться вже вчетверте, що свідчить про неабиякий інтерес студентів та керівництва академії. Самому змаганню передували місяці підготовчої роботи як з боку учасників, так і з боку організаторів. Більшість команд було сформовано ще на початку навчального року. Але деякі факультети мають команди, які грають на сцені вже не один рік поспіль. Тож бажаю учасникам гарного виступу та позитивних емоцій.

Оскільки більшість команд писало жарти власноруч, то в організаторів виникла потреба у запрошенні редакторів конкурсу. Цього року ними виступили Олександр Сергієнко та Антон Назаренко.

Протягом усього конкурсу учасники вражали глядачів цікавими номерами, більшість з яких так чи інакше була пов’язана зі студентським життям саме в Аграрній академії. Одна з представлених команд з цікавою назвою «Десь тут, колись там» розповіла про очікування від виступу та спеціальні сюрпризи для журі:
– До виступу ми готувалися дуже мало, лише п’ять днів. Найбільше часу витратили на формування команди: дехто не захотів відразу, дехто відмовився в останній момент. Тож нині в команді залишилися найкращі та найвитриваліші студенти факультету обліку фінансів. Окрасою наших виступів стали запрошені зіркові гості, які також беруть участь у деяких наших мініатюрах. Це директор продуктового магазину «Нафаня» та англомовний студент з медичної академії Алі. Жарти для виступів ми писали самостійно, беручи ситуації із власного життя. Сподіваємося, що зможемо вразити присутніх та здобути прихильність журі й перемогу, – розповіла учасниця команди Єлизавета Горват.

Переможці першого туру студентської «Ліги Сміху» команда «Механіки» розповіла про головний секрет сценічного успіху. На її думку, грати потрібно перш за все для себе, а вже потім для перемоги, адже у гонитві за нею втрачаєш задоволення від власного виступу, що відображається на результаті.

Запекла боротьба, феєричні виступи та яскраві образи викликали прихильність не лише у глядачів, але й у журі. За результатами голосування перемогу здобули одразу дві команди – «Пстителі» та «FEM». Загалом журі підкреслило високий рівень підготовки команд та нагородило учасників подарунками від адміністрації та спонсорів.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 20.05.2019, 11:05121
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень