22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Яскраві концертні номери та подяки: музична школа №2 ім. В. П. Шаповаленка провела свій звітний концерт

У п’ятницю, 10 травня, у міському Будинку культури відбувся ювілейний звітний концерт учнів Полтавської музичної школи №2 ім.В.П.Шаповаленка. Свято приурочили до 55-річчя школи, тож концертна програма вбирала в себе понад 30 яскравих номерів та творчих виступів за участі учнів та викладачів закладу.

Молоді таланти вражали присутніх майстерним виконанням творів як класичного, так і сучасного репертуару. Особливе захоплення у присутніх викликало виконання зразковим оркестром баяністів та акордеоністів попурі на українську патріотичну тематику.

За словами директора Олега Хниченка, школа постійно бере активну участь у культурно-мистецькому житті міста:
– Цього року закладу виповнюється 55 років. За такої нагоди варто відзначити мистецькі успіхи як учнів, так і педагогів. Майже півтисячі учнів нині здобуває освіту на семи відділеннях. Постійно діють 17 учнівських творчих колективів. Щороку заклад закінчує близько півсотні учнів, багато з яких і надалі продовжує навчання за музичним фахом. Щодо здобутків, то слід зазначити, що цього року учні та викладачі школи стали лауреатами та здобули призові місця у конкурсах різних рівнів. З них понад 40 стали міжнародними лауреатами, посівши призові місця.

На захід завітала і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів з команди Андрія Матковського Людмила Бойченко. Вона підкреслила, що Полтавська музична школа №2 – одна з кращих шкіл естетичного спрямування не лише у місті, але й в області:
– Дуже приємно бачити чисельні здобутки талановитих дітей, які навчаються в цьому закладі. Про їхній безперечний талант свідчать перемоги у різноманітних музичних конкурсах як місцевого, так і міжнародного рівнів. Нині школу відвідує близько 500 учнів, тож з боку міської влади робиться все можливе, аби вона мала усе необхідне для якісного комфортного навчання дітей. Цього року проведено капітальні ремонти даху та ґанку, повністю замінено пластикові вікна, поставлені вхідні двері, оновлено електрощитові, а також проведено ремонти в глядацькій та камерній залах. До того ж з нагоди ювілею міська влада подарувала закладу звукову апаратуру для оновленої глядацької зали.

Самі артисти з радістю розповідають про вчителів та пишаються, що відвідують саме цей заклад. Так, 11-річна Анастасія Шевців паралельно навчається гри на двох інструментах та мріє стати викладачем музики:
– Музикою захоплююся давно. Спочатку відвідувала лише заняття з фортепіано, а згодом вирішила додати ще й скрипку. Для мене школа стала другим домом, оскільки тут працює заступником директора з навчальної роботи моя бабуся – Тетяна Петрова, а також тітка, яка завідує молодшим хором, – Наталія Кондратьєва. Дуже приємно, що заклад приділяє багато уваги сценічним навичкам вихованців. За півроку учні беруть участь у п’яти концертах.

15-річний гітарист Володимир Кашуба розповів, що серед його друзів майже всі відвіду-вали або відвідують музичну школу №2, адже педагоги закладу приділяють увагу кожному учню та з радістю допомагають за потреби.
Концерт пройшов феєрично й піднесено. Зі сцени лунали найщиріші подяки дітям та батькам, а викладачів за особисті досягнення та високий професіоналізм було нагороджено подяками від міської ради.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 22.05.2019, 15:35115
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень