22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві встановили черговий рекорд України: наймасовіший естафетний заплив на 55 кілометрів

18 травня з 6.30 у дитячо-юнацькій спортивній школі №3 з плавання розпочався естафетний заплив. До 55-річчя закладу тут встановили черговий рекорд – заплив на 55 кілометрів, не зупиняючись. Організатори – управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

18 травня з 6.30 у дитячо-юнацькій спортивній школі №3 з плавання розпочався естафетний заплив.

До 55-річчя закладу тут встановили черговий рекорд – заплив на 55 кілометрів, не зупиняючись. Організатори – управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Учасників змагань привітав керівник обласного відділення Національного олімпійського комітету, лідер команди «Рідне місто» Олександр Удовіченко:
– Я тут передусім не як політик, а як представник олімпійського руху Полтавщини. Починаючи з 2006 року ми активно підтримуємо федерації та школи, де займаються олімпійськими видами спорту, зокрема й плаванням. Наш обов’язок – забезпечити належні умови для занять, щоб полтавські хлопці й дівчата виростали здоровими, гідно продовжували справу попередніх поколінь, приносили Полтаві славу, творили її майбутнє. Бажаю вам успішних виступів і радості від здобутих у чесній боротьбі перемог!

Серед учасників наймасовішого естафетного запливу – вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №3. Ті, хто займається плаванням у закладі нині, і ті, хто вже давно вийшов зі стін школи і прославляє тепер наше місто, нашу країну на увесь світ.
– Ця спортивна школа рідна для мене. Тут найкращі тренери, які навчають, підтримують, мотивують. Саме тут я постійно тренуюсь, готуюсь до своїх основних стартів. Пишаюся, що я вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №3, – зауважив майстер спорту України, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Любомир Лемешко.

На 50-річчя тут також встановлювали рекорд – 50 кілометрів. Тепер через кілька років ідуть до нових вершин, розповів директор закладу Віктор Міць:
– Ми хочемо популяризувати плавання серед нашої молоді. Сьогодні кожен учасник естафетного запливу зробив свій маленький внесок у загальний рекорд і цим може пишатись. Це ще одна перемога у спортивному житті міста.

Привітати колектив спортивної школи та всіх учасників завітали представники міської влади. Насамперед заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів з команди Андрія Матковського Людмила Бойченко:
– Скільки дітей, юнаків та дівчат долучилося сьогодні до великої та доброї справи! Приємно, що наша молодь обирає собі корисні та цікаві заняття у вільний від навчання час. Спорт загартовує і душу, і тіло. Переконана, що серед учасників є ті, хто в майбутньому прославить Полтаву, Україну. Щиро бажаю успіхів усім, хто бере участь у встановленні рекорду!

Підтримав учасників і заступник голови фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов:
– Плавання – це чудовий вид спорту. Якщо займатися ним серйозно, то відкриваєш для себе чимало перспектив. Приклад для дітей та молоді – Любомир Лемешко. Чимало учасників сьогодні з радістю поспілкувалося з ним, зробило фото на згадку. Добре, коли наші діти й молодь рівняються на тих, хто досяг високих результатів. Рівняються і ставлять собі такі ж цілі.

Цього дня з нагоди відзначення 55-річчя дитячо-юнацької спортивної школи №3 кращих з кращих працівників колективу, а також талановитих юних спортсменів нагородили подяками та грамотами.
Безперервна естафета тривала 13 годин, 45 хвилин та 4 секунди. У ній узяли участь 462 спортсмени: 425 – вихованці школи, 37 – спортсмени категорії «Мастерс». Рекорд зафіксували та занесли до Національного реєстру рекордів України.


Юлія РОМАНЕНКО
Богдан Шевченко, 23.05.2019, 12:11134
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень