22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Дитячій поліклініці в Авіамістечку виповнилося десять років

Десять років тому на території Авіамістечка за адресою вулиця Петра Юрченка,1, урочисто відкрили новозбудовану дитячу поліклініку. Днями на десятирічний ювілей до працівників закладу завітали представники міської влади та депутатського корпусу.

Газета «Полтавський вісник» у №21 від 22 травня 2009 року в замітці «Місто отримало нову поліклініку» писала: «У відкритті закладу взяв участь міський голова Андрій Матковський, він привітав присутніх з небуденною подією, зазначивши, що таким чином депутатський корпус виконує взяті на себе три роки тому зобов’язання. Майже 20 років депутати Київської районної ради та громадськість порушували питання побудови нової дитячої поліклініки. Ще 1990 року виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про будівництво нового приміщення. Але спорудили поліклініку тільки у 2009-му».

Завітав до дитячої поліклініки в Авіамістечку голова найбільшої фракції у міській раді Андрій Матковський:
– Згадую, як ми відкривали цей заклад, наче недавно це було, а нині він має не гірший вигляд, ніж у день відкриття. Як тільки почалося будівництво цієї поліклініки, до мене, тоді міського голови, прийшла ціла делегація жителів Авіамістечка. Вони побачили, що спиляли дерево, і думали, що тут буде житлова багатоповерхівка. Пояснив, що це гарний і дуже важливий проект нової дитячої поліклініки. Його досі часто ставлю в приклад своїм колегам, керівникам, бо побудували за рік і місто витратило лише 19 мільйонів. До речі, для басейну, що поруч будується, у 2009-му обласна влада лише палі встановила за 12 мільйонів. Нині на цей об’єкт уже витрачено з обох бюджетів 70 млн грн, а басейну досі немає. Тож влада має займатися такими проектами, які можна реалізувати за бюджетний рік, щоб люди якомога швидше могли отримувати послуги.

На урочистостях, що відбулися в актовій залі, Андрій Матковський привітав працівників медичного закладу з ювілеєм, побажав мирного неба, здійснення мрій, здоров’я та гарного настрою. Привітали ювілярів також заступник міського голови Людмила Бойченко, начальник управління охорони здоров'я міськвиконкому Сергій Котов та депутат міської ради з команди Андрія Матковського Майя Матвєєва.

Представникам колективу вручили нагороди від міської ради та два великих торти. Діти зі школи «Юний європеєць» подарували присутнім концертний виступ.

Завідувач дитячого поліклінічного відділення №3 КП «Дитяча міська клінічна лікарня» Вікторія Дуднік каже, що за цей час значно виріс професійний рівень колективу, у штаті якого 15 лікарів-фахівців та 21 лікар. Завдяки турботі міської влади суттєво оновилася матеріальна база закладу. Невипадково тут уже обслуговуються не тільки жителі Київського району, а й усього міста:
– У цьому році закупили 21 комп’ютер, відбувається комп’ютеризація наших робочих місць. Удень наші лікарі-фахівці тепер здійснюють до 500 прийомів дітей, майже 100 тисяч відвідувань за рік. З липня 2018 року створена електронна черга, куди записуються або в реєстратурі, або на сайті. У нас діють такі відділення, як-то лабораторна діагностика, функціональна діагностика, рентгенологічне, фізіотерапевтичне відділення, а також галокамера.

Найкращою оцінкою роботи медичного закладу стала думка його відвідувачів. Серед таких – мама двох дітей Марина Голікова, яка свого часу зі старшим сином ходила пішки в дитяче відділення на вулиці Халтуріна,13:
– Жителям Авіамістечка надзвичайно пощастило з відкриттям цієї поліклініки зі світлими коридорами, професійним обслуговуванням, привітним персоналом. Звісно, обслуговуватися тут набагато краще. Знаю багато сімей, які їдуть з усієї Полтави сюди з дітьми і дуже задоволені якістю обслуговування.

Працівники дитячої поліклініки були приємно вражені теплими привітаннями на їхню адресу. Вони пообіцяли і надалі робити все для того, щоб дітлахи якомога швидше одужували в стінах їхнього медзакладу.

Володимир СУЛИМЕНКО
Богдан Шевченко, 27.05.2019, 09:36134
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень