22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Лише кращі із кращих: в аграрній академії обрали «Міс та Містера — 2019»

Минулого вівторка, 21 травня, у приміщенні Полтавської державної аграрної академії відбувся конкурс краси та індивідуальності «Міс та містер ПДАА». Десять учасників демонстрували таланти у трьох конкурсах та змагалися за прихильність журі.

Яскраві виступи учасників оцінювали п’ять зіркових суддів, серед яких був і депутат найбільшої фракції у міській раді Олександр Глазов. Він підкреслив, що конкурс став стартовим майданчиком для досягнень та самореалізації не лише в стінах закладу, але й за його межами:
– Цього разу перед журі стояло важке завдання – мали обрати найактивніших, найгарніших та найкреативніших студентів академії. Це проблемно, оскільки кожен учасник гідний перемоги. На мою думку, такі конкурси допомагають студентам отримати навички публічних виступів та стають своєрідним поштовхом до самовдосконалення. Сподіваюсь, що переможці в майбутньому представлятимуть заклад на подібних заходах різного рівня. Тож бажаю всім учасникам успіхів та задоволення від виступу.

За словами організаторів, підготовка тривала майже три місяці, адже багато студентів виявило бажання взяти участь у конкурсі. Через це попередньо провели два відбіркових тури, у яких обрали лише кращих із кращих.

Головний організатор заходу, голова комісії культури та дозвілля Студентської ради ПДАА Валерія Редька зазначила, що Студентська рада докладає багато зусиль для повноцінного розвитку обдарованих студентів:
– Командою Студентської ради аграрної академії вирішили поновити традицію проводити конкурс краси та індивідуальності серед студентів закладу. Одразу після зимових канікул розпочалася активна робота щодо організації майбутнього заходу. Велика увага приділялася саме учасникам конкурсу. Майбутніх претендентів оцінювали за кількома критеріями: вміння поводитися на сцені, акторська майстерність та представлений талант.

Співорганізатор Олександра Сурмило додає, що всі учасники конкурсу вчаться самопрезентації і це має допомогти їм у подальшому житті:
– Щороку подібні заходи проводяться на регіональному та всеукраїнському рівнях, і найталановитіші студенти закладу мають змогу поїхати на Студреспубліку, аби гідно представити академію.

Неповторної атмосфери заходу додали виступи танцювального колективу « A. D. V A. N. C. E» та гумористичної команди «Без проблем». Щирі аплодисменти й овації викликав виступ переможця конкурсу «Міс та містер Пара BEST – 2017», студента факультету економіки та менеджменту Сергія Шабельника з колективом індійського танцю «Сапна».

Перемогу в номінації «Міс ПДАА – 2019» виборола студентка першого курсу факультету ветеринарної медицини Ілона Влох, а в номінації «Містер ПДАА – 2019» – учасник гумористичного гурту «Механіки» Полтавської Студентської Ліги Сміху Іван Олексієнко. На думку переможців, успіх їм принесла віра та підтримка товаришів.

– Надзвичайно вдячна керівникам закладу та студентському самоврядуванню за підтримку та допомогу протягом усієї підготовки, – ділиться Ілона Влох.

Конкурс пройшов піднесено. Глядачі отримали приємні емоції та незабутні враження. Усіх учасників відзначили подарунками від спонсорів.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 27.05.2019, 10:24196
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень