22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Уперше в Полтаві відбувся масштабний спортивно-просвітницький захід «Без бар’єрів»

Безліч цікавих локацій та понад тисячу учасників. У Полтаві вперше відбувся перший інклюзивний спортивно-просвітницький захід «Без бар’єрів», присвячений Міжнародному дню боротьби за права людей з інвалідністю.

Організатором дійства, що відбулося 15 травня в Корпусному парку, виступило управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому спільно з Полтавським міським закладом – центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко зауважила, що захід проводиться з метою привернення уваги суспільства до того, що немає людей з особливими потребами, а є люди, які хочуть жити щасливим повноцінним життям. До дійства долучилися люди з інвалідністю різних нозологій, беручи участь абсолютно в усіх представлених локаціях і демонструючи нам, що вони спортивні, активні та життєлюбні.

«Без бар’єрів» зібрав більш ніж тисячу учасників. Це вихованці та учні дошкільних та шкільних закладів, інтернатних установ Полтави та Полтавської області, студенти училищ, коледжів, технікумів та закладів вищої освіти, мешканці геріатричних пансіонатів, будинків для людей з інвалідністю, представники громадських організацій та гості міста. Одна з організаторів заходу, начальник по роботі з людьми з інвалідністю КЗ «Спорт для всіх» Ірина
Твердохліб говорить, що захід абсолютно доступний та відкритий для всіх:
– Для присутніх тут діють різноманітні спортивні та просвітницькі локації. Тут і локації з правилами дорожнього руху, і присвячені велоруху, є боулінг, настільні ігри, бочче, армспорт, локації каністерапії та антистресові програми, є локації для любителів мотоспорту та інше. До нас приїхали гості з Кобеляцького району, Карлівки та інших населених пунктів.

Така велика кількість учасників – чергове підтвердження, що в Полтаві немає небайдужих людей, – говорить начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Бабенко:
– Масштаби цього дійства справді величезні. Тут і молодь, і люди старшого віку. «Без бар’єрів» викликав зацікавленість, довівши, що в нашому місті жителі підтримують одне одного. Усі ми різні, але всі ми рівні.

Розпочався захід з великого флешмобу, у якому взяли участь представники зведеного хору Управління соціального захисту населення та територіального центру соціального обслуговування Подільської у м.Полтава раді під керівництвом представників громадської організації перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «Міст».

Протягом кількох годин усі учасники заходу мали змогу випробувати свої сили в різних видах спорту. А для того, щоб цей день запам’ятався надовго, у Корпусному парку діяли фотозони.


Прес-служба міськради
Богдан Шевченко, 27.05.2019, 11:02134
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень