25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Зміцнюючи міжнародні зв’язки: Програму партнерства між Боржомі й Полтавою підписали на 2020–2021 роки

Цими днями до Полтави завітала грузинська делегація з міста Боржомі. Гостей офіційно зустрічали в галереї мистецтв. У заході взяли участь керівництво Полтави та представники грузинської діаспори.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів із команди Андрія Матковського Людмила Бойченко та керівник грузинської делегації Наіра Аманаташвілі підписали Програму партнерства між Боржомі й Полтавою на 2020–2021 роки.

– У Полтаві програма була вперше підписана у 2011 році. Щоправда, вона мала на меті дещо вужчу сферу взаємодії між країнами. Нині ж програма розширилася, включилися позиції обміну в сфері підприємництва, туризму і готельно-ресторанного бізнесу. Сподіваємося, що той досвід, який ми набули за вісім років (це й обмін школярами, і обмін офіційними делегаціями), буде продовжено туристичними маршрутами, підприємницькою діяльністю і готельно-ресторанним бізнесом.

У відповідь Наіра Аманаташвілі наголосила, що дружба між містами, яка зав’язалася ще в 2011 році, триватиме вічно:
– Дякую всім, хто брав участь у підготовці цієї зустрічі. Зазначу, що ваша дівчинка-полтавка вже приїхала в Боржомі й відпочивала в місцевій родині. Деякі наші боржомівські діти також хочуть приїхати до Полтави вже незалежно від нас. І мабуть, так і буде відбуватися обмін, і дружба триватиме.

Порадували присутніх своїми чудовими номерами юні артисти Полтавської дитячої музичної школи №1 ім.П.Майбороди: зразковий театр народного танцю «Барви», зразковий вокальний колектив «Зернятко», народний ансамбль «Заграва» та народний художній колектив – ансамбль танцю «Барвінок».

Торік уперше в рамках партнерства між нашими містами відбувся двосторонній обмін школярами. Так, у Боржомі побував народний художній колектив – ансамбль танцю «Барвінок». Тепер у складі грузинської делегації до Полтави приїхали 12 молодих спортсменів з міста Боржомі. Усіх дітей розмістили в полтавських сім’ях.

Ось полтавка Ліза Лазарєва гостинно прийняла Тамту Кавелідзе. За такий короткий час дівчата навіть встигли потоваришувати, і Тамта вже називає Лізу кращим другом.

Почесні гості з Грузії мали змогу познайомитися з експозицією Художнього музею. Після цього вони долучилися до загальноміського свята з нагоди Дня Європи в Україні. У Корпусному парку на них чекали виступи колективів художньої самодіяльності освітніх закладів Полтави. У концертній програмі лунали українські пісні та грузинські танцювальні композиції.

Юрій ІВАНОВ
Богдан Шевченко, 28.05.2019, 09:34144
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень