24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Слухачам «Школи волонтерів» урочисто вручили сертифікати

Цими днями в Полтаві завершилися заняття з волонтерської діяльності для активної молоді та школярів міста. Дев’ять місяців молодь училася організовувати просвітницьку діяльність, надавати психологічну підтримку людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також особам з інвалідністю. Протягом восьми занять професійні психологи, педагоги та соціальні працівники розвивали у майбутніх волонтерах навички роботи в команді та протидії негативному впливу суспільства. Усі теми занять «Школи волонтерів» запропоновані самими учасниками на ІІІ Форумі волонтерів міста та відповідали їхнім потребам. Тож 23 травня у міській раді відбулося нагородження слухачів курсу «Школа волонтерів». Цього разу сертифікати отримали 50 добровільних помічників.

До присутніх із вітальною промовою звернулася заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів з команди Андрія Матковського Людмила Бойченко. Вона підкреслила, що лише спільними зусиллями можливо змінити життя на краще:
– Робота волонтера – почесна місія за покликом серця. Тож дуже приємно бачити таку кількість молодих людей, які мають спільну мету та впевнено йдуть до неї. З боку міської влади надається всебічна підтримка волонтерського руху міста. Так, за сприяння Полтавської міської ради, міського центру соціального захисту, комунальної організації «Інститут розвитку міста» та чисельних громадських організацій уже 18 рік поспіль у місті проходить «Школа волонтера», відбуваються і щорічні конкурси проектів на звання «Кращий волонтер року».

Також Людмила Бойченко привітала всіх учасників із закінченням курсу для волонтерів та побажала, щоб здобуті знання допомагали їм у розв’язанні життєвих проблем. Окрім цього, вона висловила вдячність навчальним закладам, при яких діяли волонтерські загони, за розуміння та підтримку юних волонтерів.

Депутат міської ради з фракції «Рідне місто», голова постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства Олександр Кудацький підкреслив:
– Робота волонтера допомагає зрозуміти, що в житті справді найголовніше. Вона виховує в молоді відповідальність, доброту, відчуття взаємопідтримки, формує її моральне обличчя. А це запорука цивілізованого розвитку Полтави сьогодні й завтра. У нас чудові хлопці й дівчата, тож будемо підтримувати їх у благородних справах з думкою про майбутнє рідного міста.

Також на заході підбили підсумки конкурсу волонтерських ініціатив «Робимо світ кращим!». Шість волонтерських загонів міста отримали сертифікати, які гарантують реалізацію власних проектів. Темами проектів-переможців були: сприяння розвитку донорства у Полтаві, формування навичок здорового способу життя серед молоді, інформаційно-профілактична робота щодо розповсюдження ВІЛ/СНІДу, підтримка дітей, які перебувають на лікуванні у дитячому відділенні тубдиспансеру, соціалізація дітей з інвалідністю та сприяння розвитку їхніх творчих здібностей.
Учасниця волонтерського руху, учениця Полтавської ЗОШ №19 Вероніка Завертайлова зазначила, що тут вона значно підвищила свою кваліфікацію:
– Уже понад десять років у школі №19 працює волонтерський загін «Позитив». Його основне спрямування – допомога людям з обмеженими можливостями. На базі школи постійно відбуваються акції соціального спрямування, активісти закладу підтримують і загальноміські волонтерські заходи. Завдяки проекту «Школа волонтерів», співпрацюючи з іншими загонами, ми навчилися більш професійно надавати допомогу тим, хто її потребує. Сподіваюсь, що й надалі матиму змогу отримувати необхідні навички та самовдосконалюватися у цьому напрямку.

Усім волонтерам подарували квіти та побажали творчих здобутків на ниві суспільної праці.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 30.05.2019, 11:36111
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень