22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У полтавських школах пролунав останній дзвоник

В усіх загальноосвітніх навчальних закладах відбулися урочистості з нагоди закінчення навчального року. 1254 одинадцятикласники назавжди попрощалися зі шкільним життям. Традиційно цього дня учні приймали вітання із закінченням навчального року і від представників міської влади та депутатського корпусу.

На подвір’ї Полтавської гімназії №21 в урочистій обстановці зібралися учні, батьки, вчителі та керівництво школи. На свято останнього дзвоника завітав і депутат Полтавської міської ради з команди Андрія Матковського Володимир Корчака. Він підкреслив, що це свято особливе не лише для випускників, але й для всіх, хто має відношення до школи. Також підкреслив, що успіх дітей залежить не тільки від них самих, а й від умов, у яких вони навчаються:
– Наша команда розуміє важливість освіти, тож депутати роблять усе можливе, аби створити для дітей гідні умови. Протягом останнього року в гімназії повністю замінили дерев’яні вікна на сучасні склопакети. Також придбали мультимедійне обладнання та облаштували класи відповідно до сучасних норм. Найближчим часом у цій школі заплановано капітальний ремонт даху та придбання шкільних меблів. А з метою оздоровлення дітей улітку працюватимуть пришкільні табори та обласні табори відпочинку.

Протягом свята неодноразово підкреслювалися цьогорічні здобутки гімназистів. Так, за результатами конкурсу захисту науково-дослідних робіт МАН, вони здобули 16 призових місць у різних секціях. Понад 30 призових місць посіли у міських та обласних предметних олімпіадах. За значні здобутки та особисті досягнення сім школярів удостоєні стипендії Полтавської міської ради для здібних та обдарованих учнів.

Керівництво школи подякувало вчителям за їхню наполегливу працю та самовідданість.

За словами батьків, викладачі велику увагу приділяють розвитку творчих здібностей дітей та активно залучають їх до різноманітних гуртків. Мати першокласниці Аліси Мордік Олена Турівная пишається тим, що в її доньки виявили акторський талант.
– Для дітей це новий етап у житті, і дуже приємно, що вони його долають разом із самовідданими педагогами, – ділиться жінка.

Учні з теплотою розповідають про гімназію. Цьогорічна випускниця 11 класу Аліна Кулик зазначила, що заклад дав їй дуже багато знань, умінь та гідно підготував до дорослого життя.

***
Цього ж дня свято останнього дзвоника відбулося і в школі №24. На нього завітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів із команди Андрія Матковського Людмила Бойченко.
Заклад значно віддалений від центру Полтави. Тут навчаються 500 учнів, з них 19 – випускники. Для останніх цей день особливим:
– Школа – це знання, друзі, спілкування. А коли ти закінчуєш її, розумієш, що більше сюди не повернешся. Я буду сумувати за шкільним життям. У нас найкращі вчителі, найулюбленіший директор. Нас багато чого навчили, нам дали знання. Нас любили і турбувались. Тож я дякую всьому колективу вчителів, адже вони у нас найкращі, – розповіла випускниця Ірина Кочкіна.

І для директора школи №24 Людмили Дудко її учні, звісно ж, найкращі. Чимало з них досягли високих результатів. Тож під час свята численна кількість дітей отримала грамоти та подяки за свої значні успіхи у конкурсах та олімпіадах міського, обласного та всеукраїнського рівнів.

***
На затишному подвір’ї загальноосвітньої школи №7 ім.Тараса Шевченка теж зібралися батьки, вчителі та школярі. Головна увага була прикута до випускників, яких цього дня проводжали у доросле життя.

Привітав присутніх зі святом останнього дзвоника директор Іван Єзерський:
– Сьогодні останній дзвоник пролунав для наших випускників. Бажаю вам, щоб ті знання та навички, які ви здобули протягом навчання у школі, стали міцним фундаментом для подальших звершень у вашому житті.
За високі здобутки у навчанні Іван Єзерський вручив школярам подяки та грамоти.

Привітав зі святом випускників і заступник голови найбільшої фракції Полтавської міської ради Олександр Глазов. Він наголосив, що випускникам головне мати мету і досягати її:
– Ваша школа особлива, це як дружна сім’я, де всі одне одного знають, підтримують і злагоджено працюють. Бажаю кожному випускнику віри в себе. Робіть усе для того, щоб досягти своєї мети і залишайтеся у своїй рідній Полтаві. Здійснюйте свої мрії у своєму місті. Тільки разом ми можемо зробити все для того, щоб Полтава процвітала, ставала ще кращою, комфортнішою.

Випускники підготували невелику концертну програму: співали, кружляли у вальсі. Завершили урочистості спільним виконанням гімну школи.

Олександра ІОФФЕ
Володимир СУЛИМЕНКО
Богдан Шевченко, 30.05.2019, 11:59153
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень