22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Чотири причини перейти на 4G

В епоху цифрових технологій усе змінюється надзвичайно стрімко. Лишень 20 років тому мобільний телефон був розкішшю, про яку ми тільки мріяли. А тепер не можемо уявити свого життя без нього. Цей маленький пристрій перетворився на справжній комп’ютер. Завдяки йому ми можемо працювати віддалено, спілкуватись у соціальних мережах, навчатись, слухати музику, дивитись фільми.

Проте, звісно, такий високий ступінь свободи може дати лише якісний та швидкий мобільний інтернет. Такі можливості нам дала технологія 3G, а вже сьогодні для більшості українців став доступний зв’язок 4G.

Будьмо відвертими, прочитавши ці рядки, знайдуться ті, хто подумає: навіщо нам 4G, нам і з 3G було непогано. Однак з новим поколінням зв’язку 4G наші можливості розширюються ще більше. Адже середня швидкість передавання даних зростає більше ніж у два з половиною рази, а ємність мережі – у десять разів. Тому придивімося до «новачка» уважніше.

Отже, 4G – це насамперед чотири нових якості. Цей стандарт:

Більш надійний. Його користувач застрахований від падіння мережі й відсутності зв’язку в місцях великого скупчення людей. Уявіть, що ви прийшли на концерт улюбленої групи і хочете поділитись подіями в реальному часі зі своїми друзями. Якщо ви не використовуєте 4G, у такі пікові навантаження на мобільну мережу зв'язок може бути гіршим або й зовсім обірватись. З 4G вам це не загрожує. Завдяки цій технології можна без проблем вести он-лайн-трансляцію важливих для вас подій.

Більш комфортний. Висока швидкість передавання даних дає змогу завантажити музичний альбом за 10–15… не хвилин, а секунд, нові серії улюбленого серіалу – за лічені хвилини. Ви можете бути спокійними за свої робочі процеси, адже в будь-який момент можете провести відеонараду з колегами та партнерами.

Більш зручний і навіть ощадний. Кіно HD-якості в стандарті 4G / LTE можна дивитися он-лайн, а отже, для цього непотрібні карти пам’яті. На додачу можна забути про дроти й підключення до роз’ємів, які необхідні у користуванні стаціонарним інтернетом. Пам’ятаймо і про те, що в разі виходу із зони дії 4G нас автоматично «підхоплює» мережа 3G або 2G.

Більш безпечний. Нова USIM-картка, яка прийшла на заміну SIM-картці, надійніше захищена від «клонування» і підключення до піратських мереж. А це означає, що користувач 4G отримує додаткові гарантії безпеки.
Таким чином, якщо стисло: стандарт 4G відкриває більше можливостей, приносить більше користі, істотно підвищує якість, надійність зв’язку й ступінь захищеності та, що особливо приємно, за ті самі гроші.

Отже, що потрібно зробити для того, щоб відкрити нові обрії та підключити 4G-зв’язок? Усього кілька кроків

Крок 1. Перевірити свою «сімку» і смартфон на сумісність з 4G. Про те, що вони сумісні, говоритиме маркування 4G ready на картці й позначка LTE/4G на екрані телефону. Абоненти Київстар для такої перевірки можуть відправити зі свого телефону спеціальний код *245*5# виклик – для перевірки смартфона; і *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт.

Крок 2. Перевірити наявність 4G у регіоні, у якому ви живете. Абонентам Київстар достатньо просто зайти на сайт компанії і з головної сторінки перейти до розділу «4G». Там ви знайдете оперативно оновлювану карту покриття з усіма населеними пунктами, у яких новий стандарт уже доступний. На момент публікації це 5 тисяч 713 населених пунктів.

Крок 3. Якщо ваші «сімка» і / або телефон не підтримують LTE/4G, їх легко замінити. У будь-якому фірмовому магазині Київстар можна обрати відповідний смартфон і безплатно замінити SIM- на USIM-картку. У Полтавській області такі магазини розташовані за адресами:
Полтава: вул. Соборності, 53/1
Кременчук: вул. Лесі Українки, 39
Гадяч: пл. Миру, 11
Миргород: вул. Гоголя, 129/2
Лубни: пр-т Володимирський, 40
Горішні Плавні (Комсомольськ):
вул. Героїв Дніпра, 77.

Повний перелік фірмових магазинів можна переглянути на сайті Київстар

Не забуваймо й про те, що, купуючи смартфони Samsung A- та J-серії у фірмових магазинах Київстар і на shop.kyivstar.ua, можна отримати до 20% від вартості пристрою на свій мобільний рахунок. До слова, на цьому сюрпризи від Київстар не закінчуються, а тільки починаються.
По-перше, якщо ви житель Полтави, то для вас є особливий сервіс. Київстар доставить вам USIM-картку кур’єром усього за три години від моменту заявки.

По-друге, з 1 травня завдяки послузі «Перенесення мобільних номерів» ви можете стати абонентом Київстар зі збереженням свого старого номера. Для цього потрібно зареєструвати номер у свого чинного оператора, подати заявку на перенесення в режимі он-лайн чи в будь-якому фірмовому магазині Київстар та отримати нову USIM-картку.

По-третє, якщо ви проживаєте в самій Полтаві або в Великобагачанському, Гадяцькому, Гребінківському, Диканському, Зіньківському, Карлівському, Кобеляцькому, Котелевському, Лохвицькому, Лубенському, Машівському, Миргородському, Новосанжарському, Оржицькому, Пирятинському, Полтавському, а також Решетилівському, Семенівському, Хорольському, Чорнухинському, Чутівському чи Шишацькому районах нашої області, вам доступний тариф «Дайте ще». З цим тарифом, який коштує лишень 65 грн, можна отримати безліміт на мобільний інтернет і дзвінки в мережі Київстар, а також пакет 100 хвилин на дзвінки за кордон і на номери інших операторів в Україні. Ці 100 додаткових хвилин також можливо використати для дзвінків на номери фіксованого і мобільного зв’язку в Чехії, Словаччині, Угорщині, Італії, Польщі та Росії. За даними Київстар, 83% усіх дзвінків абонентів за кордон припадають саме на ці країни.

Ви завжди можете приєднатися до мережі компанії – лідера телеком-ринку. Адже сьогодні в мережі Київстар майже 26 тисяч базових станцій, а його послугами користується 26,3 млн абонентів в Україні. До того ж середня швидкість мобільного інтернету в мережі Київстар на кінець 2018 року – найвища в Україні. Це засвідчують дані компанії Ookla.

І, вочевидь, Київстар на цьому зупинятися не збирається. За час розвитку в Україні 3G- і 4G-зв’язку, з 2015 до 2018 року, компанія вже інвестувала 22,5 млрд грн. А 2019-го, за словами президента Київстар Олександра Комарова, компанія має намір збільшити інвестиції в розвиток 4G, щоб забезпечити доступ до нових технологій зв’язку якомога більшій кількості жителів України.

Валерій ІВАНИЦЬКИЙ
Богдан Шевченко, 31.05.2019, 10:58125
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень