25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Лубенський волейбольний клуб «Фаворит» завершив сезон у Суперлізі на п’ятому місці!

23 травня в актовому залі підприємства «Лубенський молочний завод» відбулася прес-конференція з нагоди завершення XXVIII чемпіонату України з волейболу 2018–2019 років за ініціативи президента ПОГО «Федерація волейболу» Володимира Дороша та членів виконкому Юрія Козлова, Анатолія Офата, Сергія Сосніна.

Прес-конференцію розпочав президент федерації волейболу Полтавської області Володимир Дорош, який відзначив достойне повернення СК «Фаворит» до волейбольної Суперліги і високе п’яте місце в турнірній таблиці ліги найсильніших.

Хоча «Фаворит» не серед трійки призерів у цьому сезоні, але це єдина команда, яка представляє Полтавщину у вищому дивізіоні волейбольного світу!

– Той експеримент, який ми розпочали п’ять років тому, сформувавши команду з молодих спортсменів, дав фантастичний результат – цього року ми посіли п’яте місце в чемпіонаті України серед команд Суперліги, – зазначив Володимир Дорош.

Очільник Федерації волейболу також звернув увагу, що існування в Лубнах волейбольної команди «Фаворит» сприяє не лише розвитку спорту, а й інвестиційній привабливості самого міста. Тому що завдяки участі клубу в Суперлізі про Лубни чує вся Україна.
Тренер команди «Фаворит» Сергій Соснін, який змінив Миколу Благодарного за два місяці до закінчення сезону, загалом задоволений результатом своєї роботи в команді і з оптимізмом дивиться у наступний сезон.

– На сьогодні це наш максимальний результат, але гравці у «Фавориті» талановиті, з великим потенціалом, головне – спрямувати їх у правильне русло. Мета на наступний сезон – вихід у четвірку найкращих і боротьба за медалі! – говорить Сергій Соснін.

Зауважимо, що більшість гравців клубу – вихованці заслуженого тренера України Анатолія Офата. Йому належить чимала роль у підготовці спортсменів. Анатолій Іванович, який працює в школі олімпійського резерву вже 48 років і виховав цілу плеяду найкращих волейболістів світу, говорить:
– Звання присвоюють за відмінних випускників. Наша школа олімпійського резерву роками випускала чемпіонів світу, Європи. Серед них – уже два заслужені тренери України, п’ять майстрів спорту. І коли Володимир Дорош вирішив створити місцевий волейбольний клуб, один із випусків школи, 97-го року, став ядром першого складу «Фаворита». А сама команда за 14 років стала платформою для молодих спортсменів та виховала близько 70 майстрів спорту!

Нав’язати боротьбу за призові місця найсильнішим волейбольним командам України можна лише за наявності конкурентного складу клубу.

І перед новим сезоном СК «Фаворит» очікуватиме підсилення кількох позицій із школи олімпійського резерву. При цьому Володимир Дорош зауважив, що всі волейболісти, які у цьому році у непростій боротьбі принесли клубу п’яте місце у «Суперлізі», обов’язково залишаться в команді.
Підготовку до майбутнього сезону 2019–2020 СК «Фаворит» уже розпочав із амбітними планами – не тільки зберегти свою позицію у Суперлізі, а й здобути медалі чемпіонату.

Після зміни тренера та підсилення у міжсезоння команда ставить перед собою найвищі завдання у чемпіонаті України!

– Волейбол – це найкрасивіший вид спорту, який люблять мільйони українців. Цього року ми разом з командою «Громадського телебачення» Кременчука та за підтримки каналів «Центральний», «Ptv» та «UA:Полтава» організували найкращі в Україні прямі трансляції домашніх ігор СК «Фаворит» на телебаченні та он-лайн, які за весь сезон переглянули понад два мільйони глядачів, – повідомив Володимир Дорош, також подякувавши усім медіа-партнерам, що висвітлювали домашні ігри СК «Фаворит» XXVIII чемпіонату України з волейболу 2018–2019 у Суперлізі на сторінках своїх видань.

– Волейболу в Україні бути! Потрібно тільки спільними зусиллями влади, спорту та бізнесу будувати його через школи, професійні клуби та популяризацію здорового способу життя! – сказав насамкінець Володимир Дорош.

Оксана ГУЛАК
Богдан Шевченко, 31.05.2019, 11:30156
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень