22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Дитсадок №6 «Чебурашка» зможе додатково прийняти 100 дітей

Полтавський дитячий дошкільний заклад комбінованого типу №6 «Чебурашка», що на Миру,8, уже зовсім скоро зможуть додатково відвідувати 100 дітей. Це стало можливим завдяки добудові нового корпусу закладу.

24 травня керівництво міста, представники депутатського корпусу міської ради відвідали заклад із робочим візитом. Серед присутніх були заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко та голова найбільшої фракції у міській раді Андрій Матковський. Він підкреслив, що зробить усе можливе, щоб подібний проект добудови впроваджувався і в інших дитсадках міста.

– У Полтаві гостро стоїть проблема дитячих садків. Через збільшення житлового фонду збільшилася кількість містян, але кількість дитсадків та їх місткість залишилися тими ж. Тож за нашої каденції у Полтаві будується вже другий заклад. У «Чебурашці» плануємо звести корпус загальною площею близько 1000 кв. м. Завдяки цьому додатково 100 дітей зможуть відвідувати садок. До того ж уперше у місті в такому закладі буде збудовано спортивну залу, яка відповідає всім сучасним нормам. З метою теплозбереження повністю замінили систему опалення, утеплено стіни. Сподіваюсь, що після врахування всіх нюансів згодом буде розпочато подібний проект у мікрорайоні Браїлки, на території дошкільного закладу №63.

Нині в «Чебурашці» 12 груп, серед яких три ясельного типу, сім звичайних та дві логопедичні й різновікові. У закладі працюють 36 педагогів. Із них 32 мають вищу освіту. Адміністрація здійснює систематичний контроль за охопленням дошкільною освітою всіх дітей відповідного віку на закріпленій території обслуговування та відвідуванням ними дитсадка.

Директор Вікторія Павленко зазначила, що використання сучасних методів енергозбереження знизить енерговитрати та допоможе зекономити кошти під час опалювального сезону:
– Нині заклад відвідує близько 400 дітей. Оскільки дитсадок розташований у районі новобудов, то охочих завжди багато. Зазвичай ми змушені були відмовляти батькам через відсутність вільних місць. Завдяки підтримці депутатського корпусу ситуація зміниться на краще, і вже восени садок зможе додатково відвідувати 100 дітей.

Виконувач обов’язків директора товариства генпідрядника ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс» Віталій Полуницький наголосив, що будівлю заплановано ввести в експлуатацію на День міста. За його словами, добудовувати корпуси на території садків, які вже діють, не лише інженерно виправдано, але й економічно вигідно, оскільки така технологія допомагає заощадити до 20% коштів, витрачених на будівництво.

Згідно з проектом реконструкції закладу передбачено добудову до основної будівлі двоповерхового корпусу на три групових осередки. Також планується відновлення зовнішніх евакуаційних сходів, встановлення огорожі, облаштування ігрових павільйонів та благоустрій території навколо будівлі. Загалом на будівельні та опоряджувальні роботи витрачено близько 20 млн грн з міського бюджету.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 04.06.2019, 15:27125
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень