22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Створюючи комфортні умови для учнів та вчителів: у Полтавському НВК №16 триває заміна віконних блоків

24 роки тому в мікрорайоні Огнівка була побудована Полтавська загальноосвітня школа №16. Від дня свого заснування навчальний заклад поступово розвивався, розбудовувався та перетворився на Полтавський навчально-виховний комплекс. Звичайно, з плином часу з’явилася нагальна потреба в проведенні ремонтних робіт, зокрема в заміні старих дерев’яних вікон на металопластикові. Торік міська влада виділила на ці цілі близько 1,5 млн грн. Нині віконні блоки продовжують замінювати.

Директор Полтавського навчально-виховного комплексу №16 Віктор Явтушенко розповів, що з часу введення навчального закладу в експлуатацію віконні блоки не замінювалися, тому в цьому була надзвичайна необхідність:
– За майже 25 років дерев’яні вікна втратили свої властивості, що призводило до значних енерговитрат при опаленні навчальних приміщень. Завдяки міській владі у закладі проводять ремонтні роботи. І найбільш масштабні – заміна дерев’яних вікон на більш сучасні аналоги.

Голова найбільшої фракції у Полтавській міській раді Андрій Матковський підкреслює, що пріоритетне завдання для міської влади – це зробити якомога комфортніші умови для школярів:
– Аби полтавські навчальні заклади відповідали європейському рівню, з бюджету виділено майже третину всіх коштів. На кожну школу міста передбачено 1–1,5 млн грн видатків у залежності від розмірів та потреби закладу. Відтак у НВК №16 уже другий рік поспіль відбувається заміна дерев’яних вікон на металопластикові. Насамперед у школі встановлюються нові вікна в класних кімнатах, адже тепло та затишок – це запорука гарного навчання для наших дітей та комфортні умови праці для вчителів. Наступним кроком буде заміна у спортивній залі, – зауважив депутат.

Також Андрій Матковський додав, що в рамках проекту «Нова українська школа» до початку нового навчального року всі школи міста будуть забезпечені мультимедійними дошками, необхідним обладнанням та партами для майбутніх першокласників.

Особливість Полтавського навчально-виховного комплексу №16 полягає в тому, що в нім об'єднані три вікові ланки: дошкільна, початкова, середня, що працюють у тісному взаємозв'язку, забезпечуючи неперервність, наступність та перспективність у навчанні.

За словами заступника директора з навчально-виховної роботи НВК №16 Світлани Явтушенко, у дошкільному відділенні створені сучасні та комфортні умови з ігровими та освітніми зонами:
– Аби забезпечити малечі повноцінний розвиток та достатню активність, у закладі створили прогресивне освітнє середовище, яке передбачає наявність психологічних та інноваційних куточків. Разом із високо кваліфікаційною підтримкою педагогів вихованці мають змогу повною мірою задовольнити свої логічні та пізнавальні потреби. У нас виховуються діти від двох до шести років. Нині заклад користується значним попитом серед батьків не лише мікрорайону, але й усього міста.

Юрій ІВАНОВ
Богдан Шевченко, 06.06.2019, 12:37123
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень