22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві провели родинне свято «Щаслива дитина — квітуча країна»

З нагоди міжнародного Дня захисту дітей та в рамках проекту «Майстерня міста» для всіх полтавців та гостей міста відбулося родинне свято під назвою «Щаслива дитина – квітуча країна».

Захід пройшов у суботу, 1 червня, у Корпусному парку та з першого погляду вражав масштабністю й розмаїттям локацій. Організаторами свята виступили управління та відділи виконавчого комітету Полтавської міської ради. Також до активної спів-праці залучилися заклади освіти, правоохоронні органи, громадські та благодійні організації.

За словами заступника голови найбільшої фракції у Полтавській міській раді Олександра Глазова, урочистості такого рівня в Полтаві проводяться вперше:
– Діти – це наше майбутнє, тож до цього важливого свята вперше в історії Полтавської міської ради долучилися майже всі управління та структурні підрозділи. За рахунок спільної праці створено інформаційні та спортивно-розважальні осередки. На заході кожен маленький полтавець зміг знайти для себе щось цікаве та проявити свої найкращі здібності.

Представлені локації мали на меті не лише розважити відвідувачів, але й привернути увагу дорослого населення до проблем захисту дитинства та подальшого розвитку юного покоління. Загалом на території парку розташувалися майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва. Також дітей розважали аніматори та ростові ляльки, проводилися різноманітні конкурси, працювали спортивні осередки. Своєрідною окрасою свята став проф-орієнтаційний квест, у якому діти змогли спробувати себе в різних професіях.

Співорганізатор квесту, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту із команди Андрія Матковського Олена Бабенко каже, що розповідати дітям про професії слід змалечку:
– Потрібно якомога частіше давати дітям можливість пробувати себе в дорослих професіях. Лише так вони більш свідомо підійдуть до вибору свого майбутнього. Тож до участі у квесті працівники управління відібрали понад 15 найпопулярніших професій, які мають спонукати малечу в майбутньому не їхати за кордон у пошуках кращої долі, а ставати справжніми майстрами своєї справи на рідній землі.

Також усі охочі мали змогу насолодитися звітним концертом міського Будинку культури. До уваги присутніх представили численні вокальні та хореографічні номери із вражаючими ефектами та запальною музикою. Директор міського Будинку культури Лариса Семеняга зізнається, що програма готувалася за покликом серця:
– Головним завданням для нашої команди стало створення яскравого дійства, у якому діти змогли б проявити себе якнайкраще. Сподіваюся, це вдалося, адже завдяки таким заходам бачимо, що наші діти гарні та креативні. Концерт наших вихованців став своєрідним дарунком місту, у якому проходять їхні безтурботні роки життя.

Начальник управління культури Полтавського міськвиконкому Лариса Кречко підкреслила, що такі свята потрібні не лише дітям, але й дорослим. За її словами, саме від них залежить, яке дитинство випаде на долю малечі.

З третьої години дня запрацювала локація у парку культури та відпочинку «Перемога», де, окрім розважальних заходів, на всіх охочих чекали атракціони.
Голова фракції «Рідне місто» у Полтавській міській раді Світлана Нестуля зазначає:
– Ми як представники команди Олександра Удовіченка відстоюємо системний підхід у піклуванні про наймолодших полтавців. І подібні свята – лише одна зі складових цієї турботи. Вважаємо, що від послідовно відповідального ставлення до всебічного розвитку дітей та молоді залежить надійне майбутнє Полтави.

Щодо самих «винуватців» свята, то 10-річний Богдан разом із сестричкою та батьками відвідав цьогорічне свято. Хлопчик зізнається, що полюбляє ходити на загальноміські заходи, оскільки тут завжди весело та можна взяти участь у змаганнях. Протягом усього свята він разом з аніматорами грав у командні ігри та отримав безліч солодких призів.

Захід пройшов піднесено. Усі присутні отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 06.06.2019, 12:55128
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень