22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Для дітей з інвалідністю влаштували неповторне свято

Тетяна Юрченко запрошує дівчинку до участі в розвагах.
У міському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбулося святкове дійство з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Веселі ігри в різних тематичних зонах, щирість і доброта, увага до кожного вихованця зробили свято справді незабутнім.

Захід влаштував колектив центру, але до нього долучилися представники благодійних та громадських організацій. І невипадково, адже протягом навчального року саме вони робили життя малечі зручнішим та цікавішим.

Від імені колективу та батьків директор закладу Людмила Лисенко вручила подяки за тісну спів-працю голові обласного осередку Червоного Хреста Ірині Плюсніній, представнику Полтавського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ірині Твердохліб, а також представникам Національної гвардії (ВЧ-3052) та департаменту патрульної поліції. Без уваги не залишився і колектив обласного театру ляльок. Він отримав не лише подяку, а й особливо бурхливі оплески від дітей.

Зі святом дитинства вихованців центру привітала заступник міського голови з соціальних та економічних питань, представниця команди «Рідне місто» Тетяна Юрченко:
– Я прийшла на посаду, щоб у Полтаві змінилося ставлення до людей з інвалідністю. Ці чудові діти – такі ж полтавці, як і решта. Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб зробити їх життя кращим. Я вдячна депутатам міської ради за те, що вони пішли мені назустріч і виділили на повноцінне функціонування закладу з міського бюджету 6 млн грн. Упевнена, що нам вдасться і надалі покращувати матеріально-технічну базу згідно з міжнародними нормами, створюючи належні умови для ефективнішого виконання реабілітаційних програм.

Крім цього, Тетяна Юрченко зазначила, що продовжують діяти започатковані раніше проекти в рамках міської програми «Турбота». Це, наприклад, заняття з іпотерапії на базі села Тернівщина. Виділено також близько 300 тис. грн на організацію занять з томатістерапії. А ще діти мають змогу пройти курс лікування у Трускавецькому реабілітаційному центрі Козявкіна.

Заступник міського голови пообіцяла і надалі підтримувати ініціативи батьків щодо подальшого розвитку центру та подолання життєвих труднощів його вихованців.

Загалом свято відвідали близько 100 вихованців разом з батьками та рідними. На заході малеча залюбки співала пісень, танцювала та грала на музичних інструментах, а найсміливіші стрибали на батуті. За підтримки департаменту патрульної поліції та Національної гвардії кожен охочий зміг відчути себе поліцейським, а також приміряти обмундирування справжніх вояків. В ігровій формі діти вчилися надавати першу медичну допомогу. Під час заходу працювали мистецькі локації, де за допомогою фарб та крейди створювалися справжні шедеври.

Мати 8-річного Бориса Світлана Ткаченко вдячна організаторам за чудове свято та позитивні емоції.
– Керівництво центру з увагою ставиться до кожної дитини. Він перетворився на велику дружну родину, де можна отримати підтримку та кваліфіковані поради. Разом із сином залюбки проводимо тут свій вільний час та відвідуємо заняття. У Бориса тут з’явилося багато друзів. А за допомогою працівників закладу він відчуває себе абсолютно звичайним хлопчиком та робить значні успіхи, – каже жінка.

На останок усім дітям вручили кульки та солодкі подарунки, побажавши яскравого літа.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 06.06.2019, 13:07140
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень