22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

В Авіамістечку малечу розважали аніматори та атракціони

У перший день літа в обласному центрі відзначали День захисту дітей. Для жителів Авіамістечка представники команди Андрія Матковського організували справжнє свято. На малечу чекала концертна програма, конкурси, виступи аніматорів, атракціони та подарунки.

Депутат міської ради з команди Андрія Матковського Майя Матвєєва зауважила: подібні свята в їхньому мікрорайоні вже стали доброю традицією:
– Кожен з нас доклав багато зусиль, щоб захід вдався на славу, адже діти – це наше майбутнє. Завдяки юним талантам школи «Юний європеєць» присутні мали змогу насолодитися хореографічними та вокальними номерами, а також долучитися до конкурсу малюнків на асфальті під назвою «Наше щасливе дитинство». За підтримки міської влади кожна дитина отримала безплатний солодкий сюрприз – морозиво. Аби розважити малечу, управління культури Полтавського міськвиконкому надало професійних аніматорів із запальними танцями. А керівництво «Джунглі-парк» подбало про атракціони.

11-річна Олександра Пінчук разом зі своїми друзями брала участь у конкурсі малюнків на асфальті. Дівчинка зауважила: свято дуже сподобалося і хотіла б, щоб такі заходи проводилися частіше:
– Свято дуже гарне. Дуже цікавою була концертна програма та виступи аніматорів. Були й конкурси, я брала участь у конкурсі малюнку.

Серед учасників свята й Лілія Павлик. На захід прийшла із 7-річною дочкою Христиною.

– Такі свята зближають усіх членів родини, оскільки вони дають змогу цікаво та змістовно провести дозвілля. Ще, звісно, вносять у життя позитивні емоції, – говорить полтавка.

Заступник голови Київської районної у місті Полтаві ради з команди Андрія Матковського Олексій Грінченко побажав усій малечі передусім здоров'я та мирного неба над головою. Також він наголосив на тому, що дітям потрібно приділяти якомога більше уваги і створювати всі умови для того, щоб вони всебічно розвивалися.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 11.06.2019, 14:3892
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень