22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Конкурсна комісія визначилась із головним претендентом на посаду генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

На заключному етапі конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» конкурсна комісія підтримала одного з двох основних претендентів на посаду керівника.

У понеділок, 3 червня, в обласній раді відбулось заключне засідання конкурсної комісії, яка мала визначитись із кандидатом на посаду генерального директора обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». На цьому етапі члени комісії обирали між двома претендентами: в.о. генерального директора Олександром Олексенком та заступником генерального директора зі збуту Романом Кашиним.

Голова конкурсної комісії та його заступник на засіданні з поважних причин були відсутні. Тому члени комісії обирали голову шляхом відкритого голосування. Ним став депутат обласної ради Геннадій Коваленко.

– Хоча на засіданні й відсутні три члени комісії (це голова, заступник голови комісії та один депутат), відповідно до положення комісія не може працювати без голови або без заступника, – зазначив Геннадій Коваленко. – Тому сьогодні роль голови виконував я.
Спочатку конкурсна комісія заслухала програми претендентів щодо плану перспективного розвитку підприємства та його подальшого функціонування на наступні п’ять років.

Першим власне бачення розкрив чинний виконувач обов’язків генерального директора підприємства. Одним з пріоритетних напрямків діяльності «Полтаватеплоенерго», на його думку, є використання альтернативних джерел енергії, у тім числі й побутових відходів. Це дасть змогу постійно зменшувати собівартість генерації теплової енергії, а отже, мінімізувати фінансове навантаження на споживачів.

– Найбільш перспективне, найбільш вдале і найбільш стратегічне використання побутових відходів, – зазначив Олександр Олексенко. – Ми активно працюємо в цьому напрямку: замовлено попереднє технічно-економічне обґрунтування, я особисто провів зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку. За попередніми підрахунками, економія природного газу складе близько 25 млн куб. м. А це призведе і до зниження тарифів приблизно на 10–12%.

Наступним своє бачення майбутнього розвитку підприємства презентував другий претендент на посаду очільника «Полтаватеплоенерго» Роман Кашин. Він зазначив:
– Стратегія розвитку «Полтаватеплоенерго» спрямована на те, щоб підприємство стало технологічним та прозорим, надаючи при цьому якісні послуги з опалення та гарячого водопостачання. Стратегічний план насамперед ставить завдання в межах чинних тарифних умов поліпшити якість, надійність і безпеку функціонування об’єктів підприємства.

Свою думку щодо майбутнього керівника на засіданні висловив і представник колективу «Полтаватепло-енерго» Сава Бабенко. На його думку, обидва претенденти могли б обійняти цю посаду.

– Роман Олександрович може відбутися як генеральний директор, адже він як професіонал виріс на підприємстві і знає всі нюанси його роботи. Олександр Сергійович виконує обов’язки генерального директора уже півтора року і протягом цього часу зарекомендував себе вмілим керівником, тобто вже відбувся як генеральний директор. Така думка працівників підприємства. Тому трудовий колектив звернувся до членів комісії з проханням при голосуванні врахувати його думку і підтримати кандидатуру Олександра Олексенка, – зазначив Сава Бабенко.

Після обговорення кожної з програм претендентів на посаду очільника обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» члени конкурсної комісії більшістю голосів підтримали Олександра Олексенка. Результати голосування голова засідання комісії Геннадій Коваленко прокоментував так:
– Я вважаю, що сьогодні ми можемо допомогти підприємству й області отримати не виконувача обов’язків, а керівника «Полтаватеплоенерго». Усе ж таки це дуже важливо не тільки для підприємства та його працівників, а й для споживачів його послуг.

Наступний крок – винесення питання затвердження Олександра Олексенка як генерального директора «Полтаватеплоенерго» на порядок денний сесії обласної ради.

Залишається тільки дочекатися, щоб це господарське рішення депутатів обласної ради, які входять до складу конкурсної комісії, підтримали їхні колеги в сесійній залі.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго»
Богдан Шевченко, 11.06.2019, 14:5484
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень