22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Перший форум «Олімпійський спорт — посол миру»: обговорювали основні завдання та напрями розвитку галузі

У приміщенні Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) ім.М. Ярошенка вперше в Полтаві відбувся форум «Олімпійський спорт – посол миру» в рамках фестивалю «Майстерня міста – 2019». У його роботі взяли участь тренери ДЮСШ, викладачі навчальних закладів нашого міста, спортсмени, фахівці спортивної галузі, представники громадських організацій.

Організатори заходу – управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради – розповіли: ставлять за мету змінити підхід до розвитку спорту в Полтаві.

Заступник голови найбільшої фракції у Полтавській міській раді Олександр Глазов наголосив, що захід організований для того, аби кожен з учасників міг висловити свою думку, поділитися ідеями й баченнями.

– Цей форум – платформа, де ми разом можемо обговорити стан спортивної галузі в місті, почути, що саме треба змінювати, на що звернути увагу, що доопрацювати, щоб у подальшому разом утілити це в життя. Спортивна галузь повинна розвиватися. Дитячо-юнацькі спортивні школи мають бути забезпечені всім необхідним. Комфортні умови, належне матеріально-технічне забезпечення закладів плюс мотивація та наполегливість – саме від цього залежить результат.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Бабенко зазначила, що завдання влади, розвиваючи спорт, не тільки давати центральні вказівки і вимагати результат, а й треба чути людей, їхні побажання:
– Сьогодні дуже важливо розуміти запит від населення на потреби, які виникають. Перш за все потрібно чути людей і те, що вони хочуть зробити, які є проблеми. У нас у Полтаві вже є добрі спортивні показники – наші діти стали чемпіонами України з футболу, членами олімпійської збірної. Також маємо п'ятеро потенційних членів останньої. І для того, щоб їх було більше, необхідно проводити такі форуми. Маємо надію, що цей захід стане традиційним у нашому місті.

Начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури Полтавської міської ради Віталій Павлов розпочав пленарну частину з презентації історії олімпійського руху на Полтавщині. Враженнями про Олімпіаду зсередини поділився учасник XXXI Ігор у Ріо-де-Женейро–2016, майстер спорту України з плавання Любомир Лемешко (на фото).

Керівники дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста розповіли про особливості діяльності цих закладів.

У другій частині учасники форуму розділилися на чотири секції. Вони взяли участь в обговоренні таких актуальних питань, як «Вплив етики спілкування на формування особистості спортсмена», «Аналітичні аспекти використання сучасних фітнес-технологій у навчально-тренувальному процесі. Харчування підлітків-спортсменів», «Роль психологічної підготовки в навчально-тренувальному процесі» та «Спортивний менеджмент».

По завершенні представники з кожної секції підбили підсумки форуму та сформулювали дорожню карту розвитку Олімпійського спорту в Полтаві.

Володимир СУЛИМЕНКО
Богдан Шевченко, 11.06.2019, 14:59105
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень