24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Діти і внуки працівників «Полтаватеплоенерго» малювали на асфальті літо

Щороку напередодні Дня захисту дітей профспілковий комітет «Полтаватеплоенерго» організовує для дітей і внуків працівників підприємства розважальний захід «Ура! Канікули!». Цього року свято видалось особливо масовим, адже охочих проявити свої художні таланти зібралося чимало.

Яскраве літнє сонечко уже в травні натякало: «Іще трішечки – і літо!» Як можна в таку погоду сидіти над книжками і зошитами, коли всі думки тягнуться до прохолодної ворсклянської водички і гарячого піску на пляжі? Недарма всі школярі з таким нетерпінням чекають завершення навчального року, адже попереду цілих три місяці канікул і безтурботного життя.

Саме в таку пору, коли літо тільки-но розпочалося і дітвора насолоджується відпочинком, на «Полтаватеплоенерго» традиційно проходить захід для малечі «Ура! Канікули!», що поєднує в собі святкування і завершення навчального року, і Дня захисту дітей. Ось і минулої п’ятниці, 31 травня, подвір’я виробничої бази підприємства перетворилося на гральний майданчик: стільки дітвори тут ще не збиралося.

– Цього року близько 150 дітей зареєструвалося для участі в нашому традиційному конкурсі малюнку на асфальті, – розповідає голова профспілкового комітету підприємства Тетяна Бібікова. – Причому вік учасників зовсім різний: є в нас маленькі художники, які тільки-но навчились говорити, і ті, яким скоро закінчувати школу. Для всіх них ми підготували подарунки, придбані за кошти профспілкових внесків їхніх батьків.

Кожен учасник старанно переносив на асфальт свої мрії та фантазії, однак найпопулярнішою темою незмінно лишається літо. Цікаво було спостерігати, як наймолодшим конкурсантам допомагали тата й мами, дідусі й бабусі: досвідчені теплоенергетики, серйозні та зосереджені на роботі, самі на хвилинку стали дітьми і захоплено виводили кольоровою крейдою «шедеври».

– Ми залюбки щороку беремо участь у цьому конкурсі. Для дітей це ще один спосіб цікаво провести час, знайти нових друзів, та ще й приз отримати. А нам, батькам, просто приємно спостерігати, як розважається наша малеча, – ділиться інженер абонентської служби підприємства Юлія Шурпач.

Після того як подвір’я виробничої бази «Полтаватеплоенерго» перетворилося на художнє полотно, юних митців запросили позмагатися в спритності та кмітливості аніматори – артисти Полтавського міського будинку культури. Свято завершилось на позитивній ноті, і маленькі таланти залишали територію підприємства, уже маючи ідеї малюнків на наступний рік.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго»
Богдан Шевченко, 12.06.2019, 16:01105
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень