15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Центр дозвілля «Гармонія» — якісне дозвілля та повноцінний розвиток!

Яскраве творче життя вирує у стінах Центру дозвілля «Гармонія» ось уже вісім місяців. За цей, на перший погляд, короткий період, вихованці гуртків та творчих колективів відкривають усе нові грані своїх талантів. У стінах Центру зростають юні дарування, гордість та майбутнє Лубен.

На початку вересня минулого року місто сколихнула надзвичайно приємна подія – ТМ «Гармонія» відкрила сучасний центр дозвілля для дітей та дорослих.

Тоді під час урочистої церемонії генеральний директор підприємства Володимир Дорош зазначав, що відкриття центру розвитку – це один із кроків до побудови розвинутої європейської держави.

Центр дозвілля «Гармонія» – найбільш значущий соціальний проект, реалізований під патронатом ТОВ «Лубенський молочний завод». Узявши відповідальність за його успішну реалізацію, керівництво підприємства активно долучається до підтримки роботи Центру та на постійній основі забезпечує можливість вихованцям брати участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.

– ТМ «Гармонія» – соціально активний бренд, тому неабияку роль ми віддаємо підтримці та участі в реалізації соціально значущих програм і проектів, веденню громадської та благодійної діяльності, – говорить Володимир Дорош.

ЦТ «Гармонія» – це сучасний комплексний багатопрофільний позашкільний навчально-розвивальний заклад. При його створенні враховані всі необхідні умови для гармонійного розвитку дитини, розкриття її інтелектуальних, творчих та фізичних здібностей.

Центр дозвілля – це потужна соціальна платформа ТМ «Гармонія», яка щомісяця фінансує талановитих дітей. За рік його вихованці побували більш ніж на 20 всеукраїнських, міжнародних та обласних конкурсах і з кожного привезли золоті нагороди!

– Ми відпрацювали перший в історії Центру навчальний рік, тому досягнень у нас немало, – підсумовує очільник закладу Ніна Харапутько.

Підтвердженням слів керівника ЦТ «Гармонія» стала дошка слави, де зібрані всі кубки, дипломи і грамоти, які вдалось вибороти вихованцям.

– «Гармонія» фінансує трансфер на фестивалі, надаючи при цьому супровід для того, аби діти мали змогу змагатися з найкращими і зростати професійно, – говорить Ніна Харапудько.

– 1-2 червня команда сучасного спортивного танцю вирушає у своєрідний фестивальний тур: розпочинає з Ірпеня, де візьме участь у конкурсі «Mega Star», і звідти прямує на Умань. Діти, які займаються бальними танцями, їдуть у Миргород, а учасники циркової студії, яка працює на базі Центру, – на конкурс «Золотий каштан», що проходитиме в Києві. Оскільки вихованці закладу ще жодного разу не поверталися без нагород, то і цього разу чекаємо їх з перемогою.

Сам центр оснащений найсучаснішим обладнанням, а умови в ньому відповідають останнім нормам та стандартам. Аналогів цього закладу немає ні в місті, ні в області загалом. Над дизайном кімнат та технічним оснащенням працювала команда професіоналів. А напрямки роботи обирались з урахуванням потреб жителів міста.

На базі центру діє студія бального танцю «Garmonija – DANCE». Тренери Віталій Горголь та Анастасія Скиба проводять набір та підготовку дітей із шести років, що захоплюються бальними танцями. Усього за півроку вихованці «Гармонія – DANCE» стали призерами всеукраїнських змагань «ФІКСиваль» (Харків), «Кубок міського голови» (Кременчук), обласних змагань «Зимова казка» та «Гран-прі Полтавщини» (Полтава).

Колектив сучасно-спортивного танцю «Garmonija – Gloris» (керівник Тетяна Супрун) – переможець фестивалів «Пізнайко збирає друзів», «Танцюємо разом» та «Brilliant Запрошує 2018» у Києві, учасник 5-го Всеукраїнського конкурсу «Єднаємо серця – 2018» (м.Вінниця). Креативні постановки, яскраві костюми, злагодженість рухів та командний дух об’єднують різних за віком учасників колективу. А активна життєва позиція тренера, її високий професіоналізм та багаторічний досвід роботи з різними віковими категоріями зробили цей колектив провідним на базі центру за кількістю золотих нагород.

Студія дитячої хореографії «Garmonija – DANCE baby» – це можливість для наймолодших дітей від трьох до п’яти років зробити перші правильні танцювальні па. Тренер Марина Кисляк старанно допомагає малечі всім серцем закохатися у танець. І це вдається!

Цирковою студією «Garmonija – Magic» керує подружжя досвідчених наставників Микола та Наталя Нестеруки. Це один з найпопулярніших напрямків Центру дозвілля, програма занять якого містить цілий комплекс навчально-тренувальних заходів з елементами акробатики, жонглювання та повітряної гімнастики. Вихованці студії мають у своїй скриньці перемог третє командне місце за звання лауреата фестивалю «Пізнайко збирає друзів» у Києві, не-одноразово брали участь у міжнародних конкурсах та фестивалях, а Матвій Леоненко – учасник Київського міжнародного молодіжного фестивалю циркового мистецтва «Золотий каштан»!

Студія образотворчого мистецтва (викладач Катерина Юршевська) – це веселі пізнавальні заняття, на яких діти навчаються основ художньої грамоти, розвивають фантазію та образне мислення. У легкій та доступній формі вони освоюють експериментальні техніки і незвичні прийоми образотворчого мистецтва та реалізовують свої творчі задумки на папері за допомогою гуаші, акварелі, пастелі, воскових олівців і багато чого іншого.

На базі студії проводиться унікальний майстер-клас 3D-ручкою з об'ємного малювання. Це сприяє розвитку дрібної моторики, творчої уяви, креативності, образного мислення, логіки та дарує масу позитивних емоцій усім учасникам процесу.

На базі Центру в листопаді відкрили новий напрямок – авторську школу вокального мистецтва. Навчання проводить переможець конкурсу в жанрі музичної пародії, дипломант та лауреат українських та міжнародних конкурсів, володарка першої премії в конкурсі молодих виконавців у Каталонії (Іспанія) DI-ANNA. Форми роботи центру допомагають кожній дитині вибрати заняття до душі, максимально розвинути свої здібності, цікаво і з користю провести вільний час.

– Також на базі Центру дозвілля «Гармонія» функціонують сучасні й навіть унікальні для Лубен напрямки для дорослих. Пілатес (тренер Ганна Пицун) – це комплекс фізичних вправ для всього тіла, винайдених на початку XX століття німецьким спортсменом Джозефом Пілатесом, мета яких – розвиток гнучкості всіх м'язів тіла. Це один із найбільш безпечних видів тренувань. Жодні інші вправи не впливають на тіло настільки м'яко, одночасно зміцнюючи його. Пілатес розвиває координацію, поліпшує гнучкість, вчить рухатися красиво й граціозно. Такі заняття корисні людям будь-якого віку й статі – усім, хто прагне мати гарний вигляд і бути у відмінній формі.

Кросфітбол (тренер Оксана Каневська) – це система функціональних високоінтенсивних тренувань з м’ячем, що поєднує силові, кардіо, дихальні та танцювальні рухи з елементами полденсу, які можуть опанувати люди будь-якого віку та рівня підготовки. Тренування сприяють швидкій втраті зайвої ваги, підтримують у тонусі м’язи, зміцнюють серцево-судинну систему та формують бажаний контур тіла.

Фітнес-джампінг, або, як його ще називають, SKY Jumping (тренер Анастасія Товкач) являє собою революційну програму з фітнесу з використанням круглих батутів, оснащених ручками. Ця унікальна технологія тренування з’явилася в Україні відносно недавно, у 2012 році, і швидко завоювала жіночу довіру. Джампінг – це ритмічні стрибки на батуті під запальну музику. Заняття сприяють схудненню, підвищенню м’язового тонусу, покращенню витривалості та самопочуття, позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи і, найголовніше – це найкращий спосіб боротьби з депресією та поганим настроєм.

Студія сучасної хореографії (тренер Павло Миронов) – це індивідуальні та групові танцювальні заняття із сальси, бачати, кізомби та аргентинського танго. Танець – прекрасна можливість відволіктись від буденності і присвятити час лише собі, відчути енергію творчості й натхнення та підтримувати тіло в гарній фізичній формі і чудовому настрої.

Комфортні умови для занять створені з урахуванням найновіших сучасних технологій та професійного обладнання. Тренування з усіх видів танцю відбуваються у залі з професійним амортизаційним покриттям, яке зменшує навантаження на стопи. Кабінет вокалу оснащено найсучаснішим акустичним обладнанням та інструментами. Студія образотворчого мистецтва забезпечена професійними мольбертами.

Центр працює для відвідувачів щоденно і без вихідних з 8.00 до 20.00. Завітайте до нас і переконайтеся, що Центр дозвілля «Гармонія» – найкраще місце для гармонійного розвитку дитини та її батьків.

Р.S.: ТМ «Гармонія» – це не просто бренд молочної продукції, це філософія бізнесу, заснована на принципах соціальної відповідальності. Діти – гармонія нашого майбутнього! Виховуючи їх, кожен батько чи мати мріє, щоб вони виросли й обов’язково досягли великих успіхів у житті. Найголовніше для батьків – розгледіти вподобання своїх дітей, дати поштовх для розвитку та допомогти!

Оксана ГУЛАК
Богдан Шевченко, 14.06.2019, 12:5083
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень