15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Хто наступний міський голова Полтави?

Нині чимало політиків заявляє про наміри балотуватися на посаду міського голови Полтави.

Серед імовірних кандидатів, які, до речі, висловлювали свої наміри, – голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова найбільшої фракції в Полтавській міській раді Андрій Матковський, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, народний депутат Сергій Каплін, навіть колишній очільник Олександр Мамай та ін. Тож кореспонденти «ПВ» запитали у голови ради ГО «Незалежний центр стратегічних досліджень» Миколи Лебедика про майбутні вибори міського голови та хто має шанси перемогти в боротьбі за крісло голови Полтави.

За словами Миколи Петровича, сьогодні суспільство переживає затяжну кризу державних та загальних інтересів. Нині, щоб здобути перемогу на місцевих виборах, треба зважати на особисті потреби полтавців та, звісно, створити позитивний образ кандидата, який би був тотожним пересічному виборцю:
– Для того щоб максимально чітко та успішно провести передвиборну кампанію, кандидатам необхідно співпрацювати з науковцями та проводити соціологічні дослідження. Саме з результатів таких досліджень випливає реальна картина потреб середньостатистичного виборця, і вже на основі цих даних вибудовується переможна стратегія із залученням конкретних механізмів, людей та фінансів.

Микола Лебедик переконаний, що найменші шанси із вищезгаданих політиків має Сергій Каплін, який радикальними вчинками, безумовно, погіршив свій політичний імідж. Детально вивчаючи потенціал кожного кандидата, фахівець дійшов висновку, що великі шанси мають Андрій Матковський, Олександр Удовіченко та Олександр Біленький.

– Лише постійний моніторинг та гнучкість програм під соціальні запити сьогодення зможуть суттєво покращити показники будь-якого кандидата та в остаточному привести його до перемоги. Такі дослідження – це умовний діалог між владою та громадою, і постійна робота в цьому напрямку завжди приносить значні дивіденди. Адже думки містян не лише збираються, але й детально аналізуються. Тож ще раз наголошую: перемогу здобуде той, хто першим залучить у роботу провідних науковців-соціологів та політологів. Така стратегія до перемоги найбільш реальна та правдива, оскільки отримана інформація – потужний інструмент у боротьбі за прихильність електорату.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 14.06.2019, 13:00179
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень