15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Що? Де? Коли? Як у Полтаві відзначатимуть Дені молоді — 2019

Зовсім скоро Полтава порине у світ молодіжної енергії та розваг на цілих три дні. Про те, як у місті відзначатимуть День молоді, розповіли під час прес-конференції у міськвиконкомі.

У рамках відзначення Дня молоді в Україні управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно зі Студентською радою міста Полтави організовують для жителів та гостей міста масові культурно-мистецькі заходи. Протягом трьох днів на різних локаціях міста проводитимуться різноманітні цікаві та різнопланові заходи, де кожен юний полтавець зможе яскраво, весело, з користю відпочити.

За словами організаторів, масштабні урочистості поділятимуться на такі напрямки: 28 червня – національно-патріотичне спрямування в рамках відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України; 29 червня – спортивне спрямування; 30 червня – молодіжне спрямування.

Проводитимуться заходи на таких локаціях – Корпусний парк, Театральна площа, майданчик «Твій простір, Соборний майдан, алея від «Злато місто» до Театральної площі, стадіон «Динамо», дендропарк, пляж «Дублянщина».

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту з команди Андрія Матковського Олена Бабенко підкреслила, що фестиваль – результат плідної співпраці влади та активної молоді міста:
– Аби полтавці могли змістовно та весело провести свій вільний час, вирішено продовжити святкування на три вихідні та поєднати його з відзначенням 23-ї річниці Дня Конституції України. У ході підготовки до фестивалю створено карту локацій, яку в подальшому розтиражують та нададуть усім охочим. Загалом план фестивалю вбирає в себе 25 заходів, які відбудуться на восьми локаціях по всьому місту, щоб кожен полтавець міг долучитися та отримати задоволення від свята.

Ініціатор проектів, студентський мер міста Сергій Шабельник розповів про різноплановість заходів та потужну підтримку владою та управлінням усіх студентських проектів. Хлопець зазначив, що завдяки цьому захід має продемонструвати креативність полтавської молоді та підкреслити її здобутки. Також завдяки розмаїттю тематики планується охопити якомога більшу кількість відвідувачів. За попередніми даними, очікується близько 30 тисяч полтавців та гостей міста.

Заступник голови найбільшої фракції у Полтавській міській раді Олександр Глазов наголошує на необхідності врахування думки молоді при прийнятті суспільно важливих рішень:
– Вважаю, що такі фестивалі потрібні, адже вони дають можливість проявити свої здібності та продемонструвати свої таланти на загал. Завдяки принципово новому підходу до планування заходу в молоді з’явилася можливість самій обирати те, що їй цікаво. Окрім цього, фестиваль має на меті й більш глобальне завдання – показати юним полтавцям, що в місті створюються всі необхідні умови для повноцінного розвитку та самовдосконалення. Для цього вперше в Полтаві запущено масштабну рекламну кампанію з популяризації кращої молоді міста, яка своїми досягненнями популяризує Полтаву далеко за межами області та навіть країни. Певен, що лише пошана та увага до потреб юного покоління зможуть зупинити масові від’їзди за кордон та подарують Полтаві шанс на краще майбутнє.

Окрасою свята має стати локація «Твій простір», де протягом 28–29 червня відбудуться вуличні університети та кіно під відкритим небом під назвою «Сучасне українське кіно». А для поціновувачів смачненького паралельно з основним фестивалем проходитиме фестиваль вуличної їжі, який зможуть відвідати всі охочі.

Представник неформальних молодіжних культур та співорганізатор фестивалю Тимур Тураєв підкреслив, що, завдячуючи підтримці влади та управлінь, молодь матиме змогу дізнатися багато чого цікавого про сучасні субкультури, спробувати себе в екстремальних видах спорту та вуличних іграх. На його думку, це допоможе юним полтавцям розкритися в колі однодумців, знайти нових друзів та змістовно провести вільний час.


Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 14.06.2019, 13:28175
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень