15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Із засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму

10 червня відбулося чергове засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, яке провів її голова Дмитро Сенчакович.

На порядку денному – розгляд поточних та планових питань комісії. Попередньо розглядали проекти рішень, заплановані на розгляд виконкому, звернення жителів міста, а також петицій, що набрали необхідну кількість голосів для їхнього розгляду.

Так, під час засідання попередньо розглянули проекти рішень виконкому, що проходять процедуру регуляторного акта, зокрема щодо внесення змін до рішення виконкому Полтавської міської ради від 27.04.2011р. № 155 «Про впорядкування питання встановлення режимів роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства і сфери послуг та їх обліку в м. Полтава», а також про встановлення обмежень продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у м.Полтава» та аналізу регуляторного впливу цього рішення.

Одноголосно було підтримано отримання експертного висновку щодо регуляторного акта. Депутат міської ради, ініціатор зазначеного проекту рішення Едуард Волков (фракція «Рідне місто») зауважив, що наступний крок ¬– направлення проекту рішення до Державної регуляторної служби для отримання рекомендацій:
– Дуже важливо, що депутати комісії мають консолідовану думку стосовно питання обмеження продажу алкогольних напоїв. Адже запровадження такого кроку сприятиме не лише забезпеченню громадського порядку в темний час доби, але й збереженню здоров’я молодого покоління, – наголосив депутат. – Після отримання рекомендацій від Державної регуляторної служби відбудеться ще один розгляд проекту рішення на профільній комісії, після чого його буде винесено на розсуд сесії міської ради.

Під час засідання комісії обговорювали також питання, що стосуються розгляду проекту Положення про раду голів ОСББ Полтави; питання стосовно аварійного стану каналізаційних колекторів у місті; питання щодо будівництва багатоквартирних житлових будинків та інші.
Окрім того, під час засідання комісії обговорили можливість будівництва між Білою альтанкою та парком культури та відпочинку «Перемога» канатної дороги. Відтак комісія надала доручення КО «Інститут розвитку міста» щодо розгляду можливості втілення такої ініціативи за кошти інвесторів.

Юлія РОМАНЕНКО
Богдан Шевченко, 18.06.2019, 11:03130
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень