15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

З прицілом на все літо: в Авіамістечку стартував турнір із дворового футболу для дітей

В Авіамістечку на затишному спортивному майданчику вперше відбувся турнір з дворового футболу серед юнаків до 16 років. Узяти участь у ньому виявило багато охочих. П’ять команд провели 20 поєдинків за коловою системою.

Перед урочистим відкриттям змагань депутат міської ради з команди Андрія Матковського Майя Матвєєва зауважила, що у квітні цього року місцеві жителі на суботнику дружно прибирали територію цього спортивного майданчика. Після чого діти виявили бажання провести тут справжній футбольний турнір:
– Протягом двох місяців малеча наша тренувалася. Ми з радістю спостерігали, як діти спілкуються, згуртовуються. Перед початком змагань разом із місцевими жителями знову привели територію до ладу та святково оформили. На захід запросили вболівальників.
Майя Матвєєва висловлює вдячність управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту за підтримку їхньої ініціативи:
– Разом ми змогли підготувати справжнє свято спорту з урочистим відкриттям, концертними виступами, змаганнями, частуванням морозивом спортсменів та вболівальників.

Організатор турніру – директор центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Оксана Назаренко каже, що змагання із дворового футболу покликані залучати до спорту під час канікул якомога більше дітей:
– Перший турнір провели в Авіамістечку, але на цьому зупинятися не збираємося. Протягом усього літа будемо влаштовувати подібні заходи й в інших мікрорайонах міста. А фінал змагань організуємо вже на стадіоні. Хочемо, щоб цей захід став традиційним, діти постійно розвивалися, отримували нагороди та подарунки.

Протягом турніру гарну гру продемонструвала команда «Юні авіатори», яка в підсумку посіла третє місце. А от фаворити – «Катафоти» й «Авіатори» – зійшлися в очному поєдинку під завісу турніру. «Катафоти» відкрили рахунок, але до перерви пропустили м’яч у відповідь – 1:1. У другому таймі за рівної гри «Авіатори» пропустили дві успішних атаки суперника. У підсумку «Катафоти» перемогли 3:1 і здобули перемогу в турнірі, «Авіатори» посіли почесне друге місце.

Серед уболівальників – голова найбільшої фракції у Полтавській міській раді Андрій Матковський. Вважає, що саме так діти мають проводити свої канікули, граючи в футбол із друзями, а не сидіти за комп’ютерами:
– Приємно вражений кількістю охочих узяти участь у цьому турнірі, дітей назбиралося аж на п’ять повноцінних команд. Це гарна ініціатива, чудові емоційні змагання. Та головне, що діти корисно проводять час, адже спорт виховує переможців, об’єднує людей.

Володимир СУЛИМЕНКО
Богдан Шевченко, 18.06.2019, 11:51158
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень