15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

На старт! Увага! Руш! У таборі «Олімпійські надії» відкрито першу зміну

195 юнаків та дівчат заїхали на першу зміну оздоровчого сезону до спортивного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії». Це вихованці дитячих спортивних шкіл Полтави різного спектру спрямування. Днями тут відбулось офіційне відкриття зміни.

Першу зміну відкрили у спортивному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії», розташованому в мальовничому місці на березі Коломака в селі Соснівка Полтавського району. Тут для дітей влаштували неймовірне свято.

До присутніх з вітальним словом звернулася директор закладу Тетяна Тодорюк. Вона привітала малечу з початком зміни та побажала феєричних і приємних вражень від літа.

– Від щирого серця вітаю з початком першої оздоровчої зміни, оздоровчого сезону 2019 року. Бажаю вам добре відпочити, набратися сил, радіти нашому відпочинку й спілкуванню. І щоб 21 день промайнув як один. Гарного нам з вами настрою, відпочинку.

«Олімпійські надії» – єдиний табір у Полтавській області, який надає оздоровчі послуги саме для дітей-спортсменів. Усього на зміні вісім загонів. Загалом протягом чотирьох змін СДЗОВ «Олімпійські надії» може прийняти понад 760 відпочивальників. Це фактично третина всіх спортсменів, які беруть участь у змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів та проходять навчально-тренувальний процес у комунальних спортивних закладах.

Тут прокидаються о сьомій ранку та йдуть на тренування. Серед відпочивальників Марія Головань. Вона приїздить сюди не вперше:
– У цьому таборі відпочиваю уже вп’яте. Приїздимо цілою командою волейболістів. Наша мета – стати олімпійськими призерами. З кожним роком у «Олімпійських надіях» покращуються умови. Звідси не хочеться навіть повертатися додому. Загалом табір допомагає підтримувати себе в спортивній формі та знайти нових друзів серед однодумців.

На відкриття табірної зміни завітали представники міської влади. Привітав юних спортсменів з початком відпочинку та побажав гарної зміни заступник голови найбільшої фракції у Полтавській міській раді Олександр Глазов:
– Із настанням канікул постає питання якісного відпочинку юного покоління. Тож за активної співпраці міської влади та керівництва табору створено потужний майданчик, де маленькі спортсмени не тільки оздоровляться, але й не втратять фізичної форми. З нагоди відкриття першої зміни даруємо табору новий тенісний стіл й оголошуємо конкурс серед гравців з настільного тенісу. Переможці отримають на закритті зміни спеціальні призи та подарунки.

Заклад заснований ще в 70-х роках минулого століття як навчально-тренувальну та спортивну базу для спортивної школи олімпійського резерву №2. Згодом на території табору різні команди Полтави почали проводити навчально-тренувальні збори. А починаючи з 2015 року табір із наметового містечка перетворився на модернізований заклад, який відповідає всім європейським нормам.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту з команди Андрія Матковського Олена Бабенко підкреслила, що міська влада робить усе можливе, аби діти відпочивали та оздоровлювалися в гарних умовах. Яскравий приклад такого відпочинку – табір «Олімпійські надії»:
– Завдяки піклуванню депутатського корпусу Полтавської міської ради покращили матеріально-технічну базу табору, постійно оновлюється інвентар, створюються належні житлові та гігієнічні умови. Так, у цьому році ввели в експлуатацію душовий блок на 16 ріжків з постійною подачею гарячої води. Упевнена, що табір має конкурентну спроможність серед дитячих оздоровчих закладів Полтавської області.

Перед літнім сезоном – 2019 тут оновили матраци, постільну білизну, придбали ліжка, закупили тумбочки та шафки, підставки для взуття, ковдри, лави на територію табору, мультифункціональні тренажери на загальну суму 641тис. грн. Крім цього, виділено 1млн 400тис. грн на будівництво санітарно-гігієнічного корпусу. Також планується оновлення їдальні. На це з міського бюджету виділено 135 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів з команди Андрія Матковського Людмила Бойченко зазначила, що з кожним роком відпочивальників стає все більше і більше, оскільки заклад користується неабияким попитом:
– Табір сучасний та з кожним роком набирає обертів. Ми переконані, що батьки можуть бути спокійними за своїх дітей. Тут вони відпочинуть, наберуться здоров’я, будуть дихати свіжим повітрям соснового лісу й отримуватимуть усе необхідне кожній дитині для гармонійного розвитку.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 18.06.2019, 12:34183
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень