15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Піклуючись про комфорт дітей: у Полтавській ЗОШ №30 повністю замінять вікна та утеплять фасад

Щоб у наступному навчальному році школярі мали змогу навчатися в більш комфортних умовах, у загальноосвітній школі №30, що на Половках, повністю замінять старі дерев’яні вікна на металопластикові. Ремонтні роботи у закладі тривають уже не перший рік. До цього у ньому повністю оновили та утеплили частину будівлі, де навчаються учні початкових класів, а також зробили рекреацію у кабінетах української мови та літератури.

Днями з робочим візитом до школи завітали представники міської влади, аби особисто пересвідчитися в якості ремонтних робіт.

Директор закладу Оксана Чередник розповіла, що 30-та школа – єдина у місті, побудована із залізобетону, а отже, потребує утеплення та проведення інших заходів з енергозбереження:
– Ми розуміємо, що залізобетон – матеріал, що потребує утеплення. Тому було вирішено виконати заходи щодо енергозбереження. У нас уже замінена третина віконних блоків, роботи триватимуть.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконкому з команди Андрія Матковського Віталій Нікіпелов підкреслив, що міська влада всебічно підтримує школи мікрорайону та міста загалом:
– Майже одразу після закінчення занять у місті розпочато потужну підготовку до нового навчального року. Нині значна увага зосереджена на енергозбереженні та термомодернізації навчальних закладів. До кінця серпня планується остаточно замінити 230 дерев’яних вікон на металопластикові аналоги. Це не лише допоможе заощадити кошти місту, але й зробить навчання дітей більш затишним.

Розпочали ремонтні роботи зі спортивної зали, яка може вмістити три-чотири класи одночасно. Проте стан віконних блоків давно перестав бути задовільним.

– Якщо брати спортивний зал, то там величезні застарілі вікна, які утримувати не можна. Вони не лише продувалися, а й їхній стан уже став небезпечним для експлуатації. Тому дуже добре, що вдалося за підтримки депутатського корпусу спрямувати кошти для ремонтних робіт у школі, – додав Віталій Нікіпелов.

Виконувач обов’язків директора товариства підрядної організації Віталій Полуницький розповів про переваги сучасних методів утеплення. Також він підкреслив, що роботи ведуться відповідно до графіка. Завершити їх заплановано до кінця серпня.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 18.06.2019, 12:38135
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень