15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

З турботою про людей: у селищі Лісок надають якісні сучасні медичні послуги

Володимир Корчака відвідав оновлену амбулаторію у Ліску.Аби наблизити медицину до жителів віддалених мікрорайонів, забезпечити умови, у яких вони отримуватимуть максимально якісні та оперативні медичні послуги, в амбулаторії сімейної медицини №4 тривають ремонтні роботи. Днями заклад відвідав депутат Полтавської міської ради з команди Андрія Матковського Володимир Корчака, щоб поспілкуватися з керівництвом закладу та пацієнтами.

Він підкреслив, що амбулаторія має велике значення для місцевих жителів, оскільки через географічне розташування не всі мають змогу користуватися медичними послугами безпосередньо в Полтаві.

– Нині в селищі проживає багато людей. Значний відсоток складають люди молодшого та поважного віку. На прохання громади наша команда розглянула пропозицію з покращення умов в амбулаторії. Тож з минулого року почали проводити системну роботу щодо осучаснення цього приміщення, – зазначає депутат.

Проектно-кошторисною документацією у медзакладі передбачили повністю замінити системи опалення та водопостачання, зробити капітальний ремонт кабінетів та холу, а також утеплити фасад і облаштувати ґанок. Загалом торік з міського бюджету виділили близько 443 тис. грн на модернізацію цього закладу. Станом на 2019 рік міська влада надала додатково близько 350 тис. грн на завершення облаштувальних робіт та утеплення будівлі.

Директор Комунального підприємства Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Полтавської міської ради Тетяна Мунтян зазначила, що завдяки підтримці міської влади заклад забезпечений усім необхідним для діяльності:
– Починаючи з 2008 року заклад надає медичну допомогу первинного спектру. Зауважу, що амбулаторія користується неабияким попитом серед населення. Щодня для всіх охочих ведеться прийом сімейного лікаря, також за графіком запрошуються лікар-педіатр та гінеколог. Завдяки депутатському корпусу проведено повну комп’ютеризацію приміщення та підключено систему Helsi для он-лайн-запису пацієнтів. Окрім цього, заклад активно впроваджує медичну реформу – тут є можливість укласти договір із сімейним лікарем та отримати електронний рецепт.

За словами сімейного лікаря Романа Мельника, на майже три тисячі жителів селища щодня припадає 25 відвідувань та п’ять викликів до тяжкохворих та імобільних пацієнтів. А з оновленням палати денного стаціонару кожен день можна отримати необхідні ін’єкції.

Місцева жителька Антоніна Ліхоліп розповідає, що в амбулаторії значно покращилися умови. А лікарі з чуйністю ставляться до пацієнтів, завжди проявляють увагу та турботу. Жінка зауважила, що тут усі, як одна велика та дружна родина, де кожен почуває себе потрібним і може розраховувати на кваліфіковану допомогу.

Голова селищного комітету Зінаїда Абакумова від імені всіх жителів Ліска подякувала працівникам амбулаторії за їхній неоціненний труд та побажала їм наснаги та здоров’я.

Нині місцеві жителі мріють, щоб поблизу мед-закладу з’явився аптечний пункт.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 20.06.2019, 16:37159
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень