15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Андрій Боблях — єдиний офіційний кандидат від Володимира Зеленського в окрузі №145

Ви не бачили мене в телевізійних новинах. До цього часу я не займався політикою, не обіймав державні посади, не балотувався в депутати. Я просто жив, працював, допомагав дітям та воїнам АТО, проводив час зі своєю родиною.

Відверто кажучи, я навіть не завжди ходив на вибори, оскільки вважав їх простою формальністю. Усе одно «нагорі» вже все вирішено, від мене нічого не залежить. Але на президентських виборах 2019 року народ України зробив неможливе. Люди показали, що вони хочуть, а головне – можуть зламати стару корупційну систему.

Проте стара система виявилася потужним ворогом. За кілька днів роботи новий президент отримав більше ударів від посадовців та депутатів, аніж його попередники отримували за кілька місяців. Щоб справді змінити країну, Володимиру Зеленському потрібна наша підтримка. Тому я приєднався до команди «Зе!».

А коли мені запропонували висунути мою кандидатуру по мажоритарному округу №145 (Київський район м. Полтава, Полтавський район, смт Котельва, Котелевський район), я без жодних вагань погодився. Я впевнений, що Європу треба шукати не в Польщі чи Німеччині. Її треба створювати тут, в Україні. Натомість політики старої школи вже три десятки років нічого не створюють, а лише руйнують.

Підтримайте мене на виборах по одномандатному округу №145. Підтримайте партію «Слуга народу». А ми підтримаємо вас.

Що ми плануємо зробити?

Очищена, оновлена та відповідальна влада. Скасуємо недоторканність народних депутатів. Запровадимо механізм відкликання депутатів, які втратили довіру виборців. Створимо механізм народного вето. Запровадимо механізми впливу громадян на рішення влади через референдуми. Повернемо відповідальність чиновників за незаконне збагачення. Запровадимо вибори за пропорційною системою з відкритими списками та електронне голосування. Проведемо децентралізацію влади відповідно до європейських норм. Позбавимо власників медіа можливості впливати на те, що говорять чи пишуть журналісти.

Знищення системної корупції. Переведемо максимально можливу кількість державних послуг в он-лайн. Здійснимо радикальне очищення та перезавантаження прокуратури. Забезпечимо реальну незалежність антикорупційних органів. Запровадимо обов’язкову конфіскацію майна корупціонерів. Запровадимо систему грошової винагороди для громадян за виявлення корупції. Позбавимо СБУ, ГПУ та Нацполіцію не притаманних їм функцій утискання бізнесу.

Україна у світі. Ухвалимо закони, необхідні для виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС і розширення співпраці з Євросоюзом і НАТО. Підтримаємо ініціативи Президента щодо перезавантаження відносин із найближчими сусідами України на заході. Запустимо програму «комерційної дипломатії» для просування українських товарів на глобальні ринки.

Національна ідентичність та громадянська злагода. Запровадимо гуманітарну політику, яка сприятиме культурному, громадянському та духовному об’єднанню громадян України. Створимо систему підтримки української мови та культури за допомогою фіскальних стимулів і пріоритетного державного фінансування. Розробимо державні програми системних контактів з українськими діаспорами. Створимо систему інформаційної реінтеграції жителів окупованих територій в Україну. Захистимо права людини та основоположні свободи.

Безпека та оборона. Забезпечимо законодавчий супровід ініціатив президента, спрямованих на відновлення територіальної цілісності та державного суверенітету України. Встановимо видатки на оборону в розмірі не менше 5% ВВП. Відновимо реформування Збройних сил за стандартами НАТО.

Щоб утілити всі плани в життя, команді «Зе!» та мені потрібна ваша допомога! Я чекаю на підтримку та запрошую до активної співпраці небайдужих волонтерів.


У Полтаві та Котельві вже відкрито офіси «Зе!». Звертайтеся за адресами:
м. Полтава, вул. Крамського, 2-А.
тел: (099) 301-68-94; (097) 773-65-51;
смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 163-А.
тел: (066) 145-05-51; (050) 915-49-66.

21 липня голосуй за команду Зеленського!
Зробимо їх разом!
Богдан Шевченко, 09.07.2019, 09:35113
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень