15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Уперше за 50 років у ЗОШ №4 проводиться капітальний ремонт

З початком літніх канікул у приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 активно розпочалися ремонтні роботи. Оскільки школу збудовано понад 100 років тому, а останні ремонтні роботи проводилися тут у 1971 році, то досі приміщення перебувало у вкрай незадовільному стані. А це небезпека як для дітей, так і для педагогів.

Завдяки децентралізації значна частина коштів залишається тепер у бюджеті міста, тож з метою осучаснення полтавських навчальних закладів міська влада розпочала низку відповідних заходів.

На жаль, під час ремонтних робіт у школі важка техніка пошкодила асфальтне покриття спортивного майданчику та ґанку. Тож нині терміново вирішується питання ремонту і пришкільного подвір’я, на яке також виділяться необхідні кошти. Користуючись нагодою, керівництво школи звернулося до голови найбільшої фракції у Полтавській міській раді Андрія Матковського із проханням облаштувати сучасний спортивний майданчик, оскільки наявний не відповідає вимогам сучасності.

3 липня з робочим візитом до школи завітав і сам Андрій Матковський.

– Намагаючись покращити умови для навчання та комфортного перебування дітей, міська влада звернула увагу на стан загальноосвітньої школи №4. Нині за рівнем матеріально-технічної бази навчальний заклад не відповідає сучасним вимогам та не може сприяти повноцінному розвитку дітей. Тож цього року вирішено провести тут значний комплекс робіт з капітального ремонту, зокрема замінюється навіть підлога та дах харчоблоку. На цей рік запланували виконати основну частину всіх робіт, але хочу запевнити, що і надалі школа отримуватиме кошти на осучаснення приміщення, аби воно відповідало всім потребам сьогодення, – наголосив Андрій Матковський.

Варто зазначити, що заклад постійно бере активну участь у науковому та культурно-мистецькому житті міста. А його учні стають призерами та лауреатами численних олімпіад та конкурсів, як предметного, так і спортивного спрямування.

Директор навчального закладу Ірина Полтавець наголосила на важливості діалогу між навчальними закладами та депутатами:
– Дуже приємно, що проблемами закладу переймаються не лише вчителі та батьки, а й міська влада, яка завжди прислухається до нас і всіляко допомагає. Завдяки цій підтримці вирішується багато проблемних питань, які накопичувалися роками, тож стали вартісними. Сподіваємося, що і в майбутньому школа та міська влада тісно співпрацюватимуть у сфері розвитку навчального закладу.

Загалом на проведення робіт передбачено понад 7 млн грн. Ці кошти підуть на часткову заміну старих вікон та дверей, укріплення даху та організацію нової системи водовідведення. Окрім цього, планується постелити нову підлогу в частині приміщень, а також пофарбувати фасад школи.
За словами директора головної підрядної організації ТОВ «Будімперія-2017» Олексія Лисенка, усі передбачені ремонтні роботи планується завершити до 31 грудня, а в експлуатацію будівля буде введена вже у 20-х числах серпня.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 09.07.2019, 15:5068
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень