16 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

У ЗОШ №22 укріплюють дах та підвальні перекриття

Для того щоб у наступному навчальному році школярі мали змогу навчатися у комфортніших та безпечніших умовах, у Полтавській загальноосвітній школі I-III ступенів №22 почали замінювати застарілі перекриття та дах.

Цими днями з робочим візитом завітав голова найбільшої фракції у Полтавській міській раді Андрій Матковський. Він поспілкувався із працівниками та пересвідчився, що ремонтні роботи виконуються якісно і за графіком.

За його словами, міська влада виділяє значні кошти на ремонт навчальних закладів міста та всіляко сприяє покращенню умов навчання юних полтавців:
– Незважаючи на напружену політичну ситуацію в місті, роботи з облаштування та оновлення шкіл тривають повним ходом. Зауважу, що цього року кожна полтавська школа отримала на свої потреби не менш 1 млн грн. Також депутатський корпус завжди йде назустріч, виділяючи гроші на додаткові ремонтні роботи та розв’язання незначних проблем закладів. Сподіваюсь, що в новому начальному році і школярам буде комфортно та затишно, і батькам спокійно, адже діти в якісних та безпечних умовах.

Також Андрій Матковський додав, що у 22-й школі з часом значно погіршилися умови, зокрема почав протікати дах, розійшлися стіни. Перебування та подальше навчання дітей тут стало небезпечним. Тож вирішили з міського бюджету виділити понад 2 млн грн на капітальний ремонт закладу.

Директор Олена Тукало підкреслила, що школа користується популярністю серед населення району і 1 вересня сюди прийде навчатися значно більше першокласників, ніж у попередні роки, а тому питання ремонту стало нагальним:
– З огляду на погіршення природних умов будівля почала розвалюватися буквально на очах. Стіни пішли тріщинами, а перекриття підвалу майже обвалилися. Та найбільша прикрість сталася взимку, коли через проблеми з дахом понівечило та залило третій поверх нового навчального корпусу. Тож дуже вдячна міській владі за підтримку і підрядникам за ту наполегливість, з якою вони працюють, аби якнайшвидше закінчити ремонтні роботи.

Відповідно до проектно-кошторисної документації основні роботи проводитимуться з підсилення плит перекриття над підвальним приміщенням, а також заміни покриття даху на профлист. Також по всьому периметру будівлю укріплять та проштукатурять фасад. А на облаштувальні роботи додатково виділено близько 60 тис. грн.

За словами головного підрядника об’єкта ТОВ «Будімперія-2017», усі роботи завершать до 1 вересня.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 09.07.2019, 15:5465
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень