21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

21 липня — третій тур виборів щодо зміни політичної системи країни

Дмитро Разумков, голова партії «Слуга народу».У легенді про Змія Горинича богатир три дні та три ночі бився з чудовиськом. Щоб перемогти зло, йому недостатньо було завдати одного або двох точних ударів. Чудовисько мало три голови, та якщо залишалася хоча б одна з них, змій міг вижити. Більше того, замість однієї відрубаної голови виростало кілька нових.

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков підкреслив: ця казка стала реальністю в політичному житті України. За три десятки років в Україні змінювалися президенти, депутати, уряди. Але не змінювалася система.

Система не збирається йти і тепер. Хоча народ на президентських виборах чітко показав, що хоче змін. Рекордна кількість виборців у всіх регіонах країни виступила проти старих політиків і курсів.

Чим відповіли їм люди, які десятиліттями чіпляються за владу? Показовим затягуванням інавгурації президента, чварами, «договорняками» й неприкритою брехнею.

Верховна Рада не в змозі проголосувати за новий прогресивний Виборчий кодекс. Провалені поправки до чинного закону про вибори народних депутатів, подані президентом. Крім іншого, вони передбачали скасування «мажоритарки».

Нині партія «Слуга народу» формує команду в регіонах, і викликає подив, які особистості рвуться в Раду в одномандатних округах. У них одна мета: отримати депутатську недоторканність, яка дозволить їм не турбуватися про кримінальне переслідування за свої злочини.

Законопроект про зняття депутатської недоторканності вже давно поданий у Раду. Володимир Зеленський ініціював і закон про імпічмент президента. Є мета, щоб ці законопроекти були прийняті одним пакетом. Але чи готові до цього політики старої школи?
Серед мажоритарників чимало політичних хамелеонів, які примудряються завжди залишатися в партії влади, якою б ця партія не була.

Нині в моду увійшов зелений колір – і ми бачимо, як у всіх частинах країни масово «зеленіють» білборди кандидатів, абсолютно не пов’язаних ані з Володимиром Зеленським, ані з партією «Слуга народу». Ці люди звикли перефарбовуватися під будь-яку владу, не змінюючи при цьому своїх принципів.

З’явилася брудна технологія двійників, покликана ввести в оману українців! Нині вона набула величезних масштабів.

Почали з’являтись повні тезки кандидатів від команди «Зе!». Через упізнаваність бренду партії до ЦВК почали звертатися шахраї, які говорять, що вони працівники ТОВ «Слуга народу», ПП «Слуга народу», ГО. Окрім того, діє нова технологія: шахраї балотуються як самовисуванці, але зазначають, що вони члени партії Володимира Зеленського. Ці люди жодним чином не пов’язані з партією «Слуга народу».

21 липня фактично відбудеться третій тур виборів щодо зміни політичної системи країни.

І єдиним офіційним кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №145 від партїї «Слуга народу» на позачергових виборах до Верховної Ради стане Андрій Боблях. Його ім’я – перше у бюлетені для голосування.

Проте мало підтримати тільки кандидата по мажоритарному округу. Аби перемогти стару систему, необхідна підтримка політичної сили. Тож на виборах 21 липня голосуй двічі! Перший раз за Андрія Бобляха і другий – за політичну партію «Слуга народу».

Нас часто запитують: коли? Коли буде мир, коли почнеться реальна боротьба з корупцією, коли приймуть ті чи ті закони, а політики, які довели країну до ручки, понесуть за це політичну відповідальність?

Ми відповідаємо чесно. Одному Володимиру Зеленському впоратися з цим важко. І ми повинні допомогти йому перемогти цього Змія Горинича.

Україна потребує кардинальних змін. Партія «Слуга народу» йде на дочасні парламентські вибори, щоб привести у Верховну Раду порядних людей, які служитимуть Україні та своїм виборцям. Людей, які допоможуть утілити курс президента Зеленського у конкретних законопроектах та політичних рішеннях, сформують професійний уряд, якому довірятиме народ України. Людей, які разом впровадять кардинальні зміни, що допоможуть зробити Україну вільною, незалежною, успішною країною мрії.

21 липня 2019 року. Зробимо їх разом! Зробимо їх ще раз!
Богдан Шевченко, 17.07.2019, 11:26230
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень