24 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

Полтавський музично-драматичний театр імені Гоголя запрошує полтавців на новий театральний сезон

14 жовтня відкривається новий театральний сезон Полтавського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя. Незадовго до цієї події директор театру Олексій Андрієнко залюбки розповів про роботу, яка проводиться до відкриття сезону та чим радуватимуть полтавців актори театру:

– По-перше, наш театр запросили на фестиваль «Вересневі самоцвіти» у Кіровограді, – говорить Олексій Миколайович, – туди ми веземо нашу прем'єрну виставу «Соло для годинника з передзвоном» Освальда Заградника. Там ми будемо з другого по п'яте жовтня. Після цього уся полтавська трупа вирушає до Коломиї, де відбудеться дуже великий, солідний Міжнародний фестиваль «Коломийські представлення». Там ми будемо сьомого жовтня.

Олексій Андрієнко розповів, що хотів розпочати дорогою з Коломиї тур Україною. Домовленості з театрами вже були, залишалося лише приїхати й зіграти. Але не все складається як гадається. Через те, що сезон відкривається вже 14 жовтня, часу на тур зовсім не залишається. Але він запевнив, що тур полтавського театру з виставою «Легенда про Тараса» обов'язково відбудеться наступного року.

З 14 жовтня театр працюватиме кожного дня, як це і належить достойному театрові. Глядачам будуть представлені вистави, які вже вподобали полтавці. Сезон традиційно відкриється виставою «Наталка Полтавка». Потім усі бажаючі матимуть змогу переглянути вистави «Тев'є-молочник», «Едіт Піаф», «Соло для годинника з передзвоном», «Назар Стодоля» та весь багатий репертуар, який складався роками, поки театр був закритий на ремонт. І за такою програмою театр працюватиме до Нового року.

Щодо прем'єр, то вони будуть відомі лише після двадцятого жовтня, оскільки ще не вирішено, які саме вистави ставитимуть уперше. Це пов'язано з тим, що всі сили кинуті на роботу до Дня міста та області.

– Я хочу запросити нашого полтавського глядача до театру, – щиро посміхається Олексій Миколайович. – Ми будемо робити усе для того, щоб полтавці не розчарувалися в Нашому театрі.

Володимир Оніщенко, 20.09.2012, 11:411684
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень