23 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Довели, що вміють не тільки керувати

У селі Климівка на базі ДЮСШ «Олімпійські надії» відбулася обласна спартакіада серед сільських голів, голів районних рад та їхніх заступників. Майже 150 учасників виборювали право називатися найсильнішими в змаганнях з шашок, перетягування каната, пляжного волейболу та гирьового спорту.

Нарівні з чоловіками. На помості Валентина Захарченко (с. Коновалівка Машівського району та переможець Віктор Якимович.

У перетягуванні каната вже другий рік поспіль перемогу святкували сільські голови Новосанжарського району. На другому місці – їхні колеги із Кобеляцького району,на третьому – Пирятинського району.

Серед шашкістів чемпіоном став голова Оржицької районної ради Володимир Карлов. Срібна нагорода – у Сергія Кравченка, сільського голови Байрака Диканського району, бронзова – у Сергія Гамбаля, сільського голови Оболоні Семенівського району.

Сто двадцять чотири рази підняв пудову гирю Валківський сільський голова з Полтавського району Віктор Якимович. Його колега, сільський голова Галущиної Греблі Новосанжарського району Володимир Коба – 109 разів. Лише на один підйом поступився йому Анатолій Няйко, сільський голова Підгорянського, що у Кобеляцькому районі.

У змаганнях з пляжного волейболу не було рівних сільським головам Глобинського району. У запеклому фінальному поєдинку вони здолали своїх колег із Диканського району. На третьому місці – сільські голови Кобеляцького району.

У загальнокомандному заліку місця розподілилися так: І місце посіла команда Кобеляцького району, ІІ місце – Новосанжарського, ІІІ місце – у представників Диканського району.

Заступник голови Центральної ради ФСТ «Колос» АПК України Мирослав Грабовецький зазначив, що ці змагання приносять користь не тільки працівникам місцевого самоврядування, а й загальній справі, бо, повернувшись у свої села, їхні очільники з іще більшим ентузіазмом розвиватимуть фізичну культуру і спорт серед сільського населення.

Усі переможці і призери отримали медалі, грамоти, кубки і пам'ятні значки від організаторів спартакіади – фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.

Переможець спартакіади команда селищних голів Кобеляцького району.

Володимир Сулименко, 22.09.2012, 11:55853
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31