13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Павлов не зміг протистояти колишній команді

«Ворскла» (Полтава) – «Іллічівець» (Маріуполь) – 1:0
Гол: Кривошеєнко, 15

Поєдинок «Ворскли» та «Іллічівця» у цьому сезоні з рядового перетворився на чи не найочікуваніший для полтавських уболівальників. Перемога над командою, яку очолив Микола Павлов, мала принциповий характер. Попри серйозні проблеми зі складом, господарі все ж змогли нав'язати атакуючі дії. Полтавці швидко відкрили рахунок. Артем Громов уміло навісив у штрафний, а Володимир Чеснаков головою скинув м'яч під удар Івана Кривошеєнка. Гравець «Ворскли» зіграв на випередження захисників «Іллічівця» і переправив м'яч у сітку – 1:0! Зауважимо, що саме Кривошеєнко і почав гольову атаку, коли в центральній зоні відібрав м'яч у Давида Таргамадзе.

Ще до перерви гості мали шанс зрівняти рахунок, але ворота полтавців виручала штанга. Другий тайм розпочався мляво, «Ворскла» продовжувала грати більше в захисний футбол, а гості атакували якось невпевнено. Полтавці билися за результат, і, до слова, у другому таймі захист «Ворскли» жодного разу не помилився.
Автор єдиного гола Іван Кривошеєнко.
Фінальний свисток зафіксував таку жадану в Полтаві перемогу. «Ворскла» здобула важливі три очки й дещо відірвалася від зони вильоту.

Результати інших матчів десятого туру: «Динамо» – «Зоря» – 1:0, «Шахтар» – «Дніпро» – 2:1, «Волинь» – «Таврія» – 0:1, «Чорноморець» – «Металіст» – 1:1, «Говерла» – «Металург» Д – 2:1, «Кривбас» – «Металург» З – 5:0, «Карпати» – «Арсенал» – 1:1.