16 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Полтавському відділу Військової служби правопорядку — 20 років

У понеділок з нагоди ювілею від дня заснування пройшли урочистості у Полтавському відділі Військової служби правопорядку. Історія цієї дати така. 1 жовтня 1992 року було створено військову комендатуру Полтавського гарнізону, що спочатку підпорядковувалася штабу Одеського воєнного округу, а через три роки – Північному оперативному командуванню в Чернігові. І нарешті 14 березня 2003 року комендатура була переформована в зональний відділ Військової служби правопорядку. Згідно з чинним законодавством це спеціальне правоохоронне формування у складі Збройних сил України призначене для забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців у місцях дислокації військових частин, у військових навчальних закладах, установах та організаціях, військових містечках, на вулицях і в громадських місцях; для запобігання злочинам, іншим правопорушенням у Збройних силах України, їх розкриття і припинення; для захисту життя, здоров’я, прав і законних інтересів військовослужбовців на території області; обліку транспортних засобів військових частин та забезпечення безпеки руху техніки під час виконання різних завдань за призначенням.

Нині тут проходять службу понад шістдесят військовослужбовців. Півтора десятка військовослужбовців установи побували у складі миротворчих сил в Іраку. Нині відділ забезпечує навчання Збройних сил України «Перспектива-2012» за участю військових частин, що базуються на території області.

З нагоди Дня військової комендатури Полтавського гарнізону подякою міського голови з врученням нагрудного знака нагороджено начальника відділення провадження дізнання-заступника начальника відділу Військової служби правопорядку підполковника Володимира Пасічника.

Почесними грамотами міського голови заохочено начальника штабу-першого заступника начальника Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку підполковника Валерія Мисника; начальника відділення організації охорони, патрульно-постової служби, розшуку та діяльності Військової служби правопорядку в гарнізонах підполковника Юрія Костенка; начальника відділення Військової інспекції безпеки дорожнього руху Полтавського зонального відділу ВСП майора Юрія Гончаренка; інспектора з кадрів адміністративної групи штабу Полтавського зонального відділу ВСП працівника ЗСУ Сергія Довбню.

Грамотами, подяками начальника відділу полковника Анатолія Клеценка нагороджено майже чотири десятки військовослужбовців.
Оксана Кравченко, 05.10.2012, 09:495824
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень