15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Осіння краса Дендропарку зачаровує полтавців

Повсякденне міське життя, швидке і сповнене переживань, рідко залишає нам час для споглядання прекрасного. І лиш опиняючись на лоні природи – осінньої, різнобарвної та чаруючої, – ми вдихаємо повітря на повні груди, завмираємо у відчутті щастя, закриваємо очі в бажанні зупинити цю мить.

Полтавці вже добре знають, де можуть знайти такі куточки затишку та натхнення. Одним із таких місць став Дендропарк, що завдяки ініціативі та зусиллям міської організації Партії регіонів не просто відроджується, а набуває чарівних форм справжнього парку відпочинку – чистого та облаштованого. Нинішня осінь щедро дарувала нам тепло, тому бажаючих відвідати цю пам’ятку природи було вдосталь.
Так, за підтримки Партії регіонів у дендритному парку було влаштовано семінар-практикум для вчителів біології полтавських шкіл, який провела його заснов­ниця, 85-річна Яніна Яценко.

Дуже тонко відчувають усю красу Дендропарку й люди з обмеженими можливостями. У міській організації Партії регіонів завжди з особливою увагою ставляться до їхніх звернень та ініціатив. Не винятком став і цей раз: партійна організація допомогла інвалідам виїхати на відпочинок до парку, розробивши маршрут, що був би зручний для тих, хто змушений пересуватися на візку, та організувавши смачний обід на мальовничій галявині.

Перші ж вихідні жовтня зібрали в парку понад сімдесят художників – членів Полтавської Національної спілки художників України, учнів Полтавської дитячої художньої школи та Малої академії мистецтв.

– У нашій партійній організації склалася добра традиція: разом з юними художниками змальовувати найрізноманітніші куточки Дендропарку. Спостерігати за процесом написання пейзажного етюду – неабияка насолода, – говорить голова Полтавської міської організації Партії регіонів Оксана Деркач. – По завершенні пленеру журі обирає найкращі картини, щоб заохотити молодих митців. Але знаєте, з кожним разом обирати стає дедалі складніше – у кожної дитини своє неповторне бачення і виконання.

Цього разу кращими з кращих визнали 11 картин. Їх автори були нагороджені чудовими подарунками для своєї діяльності – палітрою, мастихіном, олійними фарбами.

На свіжому повітрі та у творчому запалі всі присутні трішки зголодніли. Тож завершили пленер не лише нагородженням, але й чудовим пікніком європейського зразка.
Павєл Москалюк, 11.10.2012, 10:582888
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень