16 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Ремонт полтавських доріг триває

Цьогорічне літо, без перебільшення, стало дуже «гарячою» порою для комунальників. Вулиці, які вже давно чекали ремонту, повністю оновили, а нині плановий капітальний ремонт триває на вулицях Лідова та Раїси Кириченко: вже цими днями його мають завершити.
Ремонтні роботи у цій частині міста стартували на початку жовтня і, як нам повідомили в міському управлінні житлово-комунального господарства, проходять згідно з планом. Завершити їх планують до 13 жовтня – церемонії відкриття на вулиці Раїси Кириченко пам’ятника видатній співачці, тож святковості цій події додасть і сама оновлена вулиця. Для цього комунальники зробили чимало: крім нового асфальтового покриття проїжджої частини, було оновлено асфальт на тротуарах, бордюри та зливова каналізація.

Комунальники завершують ремонт вулиці Лідова.
Щоб ремонт був якомога довговічнішим, роботи проводять комплексно, у визначеній послідовності: перша на черзі зливова каналізація – там, де це необхідно, встановлюють додаткові «точки», а існуючі мережі ремонтують. Під час другого етапу комунальники виходять на контакт з організаціями, які мають тут свої мережі – «Полтаватеплоенерго», «Полтававодоканал» та іншими, домовляються про терміни проведення ремонтних робіт, аби тільки-но покладений асфальт не довелося знову зривати. Лише після цього почалося укладання дорожнього покриття, заміна бордюрів, нанесення розмітки та встановлення знаків тощо.

Крім того, облаштовано й автостоянки, дворові в’їзди, приведено до ладу клумби та зелені насадження вздовж дороги – після того, як будуть завершені роботи, вулиця суттєво «помолодшає». Щоб ремонт був і швидким, і якісним, тут працюють одразу дві організації: вулицю Раїси Кириченко ремонтують працівники КП «ПП ШРБУ», а на вулиці Лідова працює ДП «Полтавський облавтодор».

Ремонти доріг нині не обмежуються лише названими вулицями – список капітальних і поточних ремонтів охоплює багато інших. Про хід робіт там читайте в наступних номерах «ПВ».
Сергій Лещенко, 11.10.2012, 11:162860
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень