18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Затримано зухвалих грабіжників магазину

Усього два дні знадобилось оперативним працівникам Київського райвідділу міліції міста для встановлення особи й затримання чоловіків, які зухвало пограбували магазин.

Увечері, близько 21.00, до магазину «Продукти», що у провулку Великому, зайшов чоловік середніх років. Він мовчки наблизився до жінки-продавця за прилавком, звалив її на підлогу і почав бити. Через якусь мить до приміщення забіг ще один чоловік, дещо молодший, і почав тримати жінку. Співучасник пішов за прилавок та зі спеціальної схованки забрав гроші, вторговані за день. Зі здобиччю нападники вибігли з магазину і зникли в темряві.

Ледь оговтавшись від шоку, потерпіла зателефонувала до міліції. «Я не знаю цих чоловіків, – розповіла вона правоохоронцям Київського райвідділу. – За кілька хвилин до нападу вони заходили, купили дві пляшки пива, розлили його у пластикові стаканчики, запропонували й мені. Я відмовилась, і вони відразу вийшли». Як виявилося пізніше, грабіжники заходили «на розвідку», аби переконатися, що молода жінка в магазині пізнього вечора сама. «З огляду на швидкість, з якою працювали грабіжники, – говорить перший заступник начальника Київського РВ майор міліції Олександр Дудка, – ми запідозрили, що злочинці добре знали схованку, де зберігалася виручка. Тобто хтось із них має або мав колись стосунок до магазину. Це була лише одна з версій, але саме вона привела нас до розкриття злочину».

Під час проведення слідчих дій з’ясувалося, що раніше в магазині проходила стажування сорокарічна жінка. У день пограбування її бачили в компанії двох чоловіків. Як установило слідство, за горілкою захмеліла трійця обговорювала матеріальну скруту, і колишня стажистка розповіла, де в магазині зберігають гроші.

Того вечора вони розбагатіли на шість тисяч гривень, але пораділи з цього лише два дні. Грабіж, учинений групою осіб за попередньою змовою, карається позбавленням волі від чотирьох до шести років. До цього чоловіки проблем із законом не мали, офіційно працювали, утримували сім’ї з малолітніми дітьми. Розплачуватися за п’яну дурість доведеться родинам.
Оксана Кравченко, 11.10.2012, 15:22794
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31