23 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

КВНівський кубок уперше отримала збірна команда університету економіки і права

Минулого вівторка у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся 16-й традиційний фестиваль команд КВН на кубок міського голови Олександра Мамая.

Цього разу за перемогу змагалися збірні команди п’яти вишів нашого міста: Української медичної стоматологічної академії, національного педагогічного університету ім.В.Короленка, національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка, Полтавської державної аграрної академії та університету економіки і торгівлі.

КВН видався справді яскравим та веселим. Багато теплих жартів було і про членів журі – лідерів ГО «Наш Дім – Полтава» Олександра Залужного та Володимира Макара, а також про голову журі – міського голову Олександра Мамая. Сам Олександр Федорович дуже привітно сприймав жарти на свою адресу, але після ескапади про стан доріг у Полтаві пожартував і сам:
– Коли я їхав до «Листопада» на кубок мера, то й сам ускочив автомобілем у яму на дорозі. Ось тут і згадалося мені і про Мамая, і про всю його міську владу!

Незважаючи на те що весь захід тривав майже чотири години, усі були задоволені, а міський голова, знову ж таки жартома, запропонував проводити такі фестивалі двічі на рік.

Між конкурсами відбулася ще одна чудова подія – місцевий реп-гурт «Принципова зміна», учасники якого фіналіст шоу «X-Factor» Олег Кензов, а також Павло Журавльов та Костя Загребельний представили свій перший «офіційний» кліп. Його зняли за мотивами пісні «Я один», записаної разом з іншим полтавським репером – Тоні Тонном.

А насамкінець, коли журі пішло обирати команду-переможницю, глядачів радувала своїм голосом фіналістка шоу «X-Factor» Маліка. Її дуже тепло зустріли полтавська публіка й самі учасники гри.

За рішенням журі грамоти та сертифікати на 10 тисяч гривень отримали: за перемогу в конкурсі «Привітання» – команда ПолтНТУ; у конкурсі «Розминка» – ПДАА; за кращий відеоролик – ПНПУ; за відмінне «Музичне домашнє завдання» – УМСА.

А переможцем та володарем перехідного кубка міського голова вперше стала команда Полтавського університету економіки і права, яка чудово підготувалася і змогла перемогти титулованіших і досвідченіших.
Володимир Оніщенко, 22.10.2012, 13:05818
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень