19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Адаптив» допомогає першокурсникам

«Будьте першими у всіх починаннях», – побажала ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій першокурсникам на заключному засіданні програми «Адаптив». Програма розроблена Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й мала на меті допомогти студентам першого курсу призвичаїтися до нових умов навчання, проживання в гуртожитку, до незнайомого колективу й несподіваної самостійності.

Заповнюючи актову залу, першокурсники аграрної академії вже не виглядали ні розгубленими, ні неадаптованими. За два місяці у стінах вишу вони встигли перезнайомитися, здружитися, спілкувалися весело й невимушено. Саме для цього у Полтавській аграрній академії уже третій рік поспіль проводиться курс «Адаптив». Торік його проводили спеціалісти та психологи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цьогоріч із «першачками» працювали вже старшокурсники, які пройшли спеціальне навчання. Адаптація проводилася не лише у стінах закладу, а й на природі, у спортивно-оздоровчому таборі, Дендропарку. На зібранні пожартували, що там студентам сподобалося значно більше, ніж в ауди­торії.

Тепло привітала першокурсників із входженням у студентське життя директор Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова і зазначила, що атмосфера у залі говорить сама за себе: панує дух родини, де всі вже встигли здружитися. Ольга Леонідівна презентувала довідник студента, який отримали всі учасники програми адаптації. Кольорова книжечка кишенькового формату містить чимало корисного: телефони та адреси навчальних, історичних та культурно-розважальних закладів, поштові індекси і міжміські коди районних та обласних центрів.

Ректору академії, професору Валентині Аранчій Ольга Леонідівна вручила сертифікат на проведення безкоштовного заходу в міському Будинку культури. У свою чергу ректор подякувала міській раді, особисто міському голові за піклування.

1 вересня дружна сім’я майбутніх аграріїв прийняла у свої ряди 600 нових студентів. І кожен з них має пам’ятати, що справжні лідери виявляються в активній студентській діяльності вже з першого курсу. Кар’єрний успіх кожного гарного менеджера, управлінця, посадовця закладається саме у студентські роки. Скажімо, п’ятикурсниця Таня Бардіна вже на другому курсі стала головою студради академії, зараз вона очолює об’єднану раду студентського самоврядування аграрної освіти України.

– Будьте першими в усіх своїх починаннях, – побажала ректор першокурсникам.

Насамкінець студенти прослухали відео-­екскурсію історичною Полтавою. Днями подібні заходи відбудуться в інших вищих навчальних закладах Полтави.

Оксана Кравченко, 26.10.2012, 11:382795
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень